Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen olaj, és szerszám kell...

Milyen olaj, és szerszám kell az olajradiátorhoz?

Figyelt kérdés
Szivárog, vagy szivárgott, nincs tele.

2022. szept. 24. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hőközlő olaj, ilyesmi, de tényleg csak tipp:



[link]

2022. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha felemelem, és megfektetem, olyan, mintha 2/3-ig lenne vízzel. Ugyanúgy gyorsan loccsan. Ilyennek kell lennie, vagy tényleg víz van benne?
2022. szept. 24. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy nincs tele? Látni kívűlről hogy ereszt az illesztéseknél vagy kilyukadt?

Ez egy zárt rendszer, ha tényleg ereszt, nem javítható egyszerű módszerekkel.

2022. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olvasd el!
2022. szept. 27. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem írtad le hogy miből gondolod, pontosabban amiket írtál azokból nem következik hogy eresztene. Bele nem látsz, a hangja meg nem jelent semmit...
2022. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmi? Szóval szerinted, ha lötyög, és csobban, akkor tele van? Rég rossz, ha már ezen is vitatkozni kell. Az meg, hogy ereszt, vagy eresztett, az nem feltétlenül ebből következik, nem is állítottam. Csak nem tudom miért kell magyarázkodnom, meg bizonygatnom amit állítottam. Elsősorban, mert éreztem a szagát. Amióta szétszedtem meg örültem, hogy legalább a fűtőbetétnél olajos, nem máshol eresztett. De mint írtam, szerintem szét lett már szedve, és nem tudom, hogy milyennek kéne lennie, és még akár azt is feltételezem, hogy vizet tettek bele, mert nem tudom milyennek kéne lennie az olajnak, de az olajról általában nekem nem a víz konzisztenciája jut eszembe. Az a helyzet, hogy te szerintem még annyira se tudod, mint én, de azért legalább elvisszük a kérdést a semmin való értetlenkedés irányába...
2022. szept. 28. 06:08
 7/12 anonim ***** válasza:

1.Gyárilag sincs tele, nem is kell neki...

2.A szag nem jelent semmit, alapból is van egy jellegzetes szaga.

"Csak nem tudom miért kell magyarázkodnom, meg bizonygatnom amit állítottam."

Akkor fejben vannak nagy gondok, nagyon nagyok.

"szerintem szét lett már szedve"

Egy laikus feltételezése, szakmai alapok nélkül.

"nem tudom, hogy milyennek kéne lennie"

A hozzá nem értés és a szakértelem hiánya...


Te inkább ne szerelj semmit, főleg villamos készüléket, a saját érdekedben, mert az alapvető műszaki ismereteid sincsennek meg, nem látod át az összefüggéseket hogy miből mi következik. De ezt hogy magyarázzam olyannak, aki azt sem tudja elmondani hogy az állítását mire alapozza... Emiatt a következtetéseid is teljesen rosszak.

2022. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy előadod, hogy én vagyok a hülye, még te vagy... Semmi szakértelem nincs a mondataidban, tipikus kommentelő vagy, aki annyit se tud mint én, de azt hazudja, hogy tudja. Abban nincs semmi égő, amiket én írtam arról, hogy mit nem tudok, annak meg semmi köze a valósághoz, és nem is derült ki az írásaimból, amiket te állítasz rólam. Fogalmad sincs semmiről, csak azért vagy itt, hogy valakit lehülyézhess. De ki kell ábrándítsalak, nekem nem adod be, hogy nem te vagy az, amit rólam írtál.
2022. szept. 28. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Miután nagyon nem értjük egymást, részemről a vitának ezt a vonulatát lezárom.
2022. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Múltkor megpróbáltam lemosni róla a szagot, nem sikerült. Most olyan Centrum butik szag van, ha bekapcsolom. Szóval előző válaszoló aki nyilván hülyének nézett gondolom azt feltételezte, hogy nem tudom megállapítani, hogy por szagot érzek-e. Vagy nagy gondok lehetnek a fejében, ha szerinte bármilyen szagúnak kéne lennie a radiátornak, ha nem kívül van az olaj.
2022. okt. 10. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!