Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Arcolvasas? Mimika? Testbeszed...

Arcolvasas? Mimika? Testbeszed? Mire lehet hasznalni?

Figyelt kérdés

Hazudj ha tudsz sorozathoz hasonlo dolgokrol beszelek...

elvegeztem par eleg profi teztet es 100% sikerult minden eleg jol olvasok arcrol,testbeszedbol,pupillakbol..

Haverok kozt 1x1x jol jon :))

De amugy mire tudnam felhasznalni?


2010. szept. 29. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Például tárgyalás alkalmával: megláthatod, hogy a partner mikor akar csőbe húzni, kamuzni, vagy elhalgatni dolgokat.
2010. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocs elfelejtettem odairni hogy 16/f
2010. szept. 29. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
En meg 9:0-ra vertem meg a Milant a Manchester Utd.-del FIFA-ban. Akkor fel is hivom sir Alexet, hogy szerzodtessen mar Rooney helyere...
2010. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyomozó leszel vagy ügyész/ügyvéd vagy hasonló, akkor fogod tudni használni...

Sőt, még ha politikus, tárgyaló, tanácsadó vagy hasonló akkor is... A pszichológust még csak nem is említettem... :P


Másik dolog: Ha kimész a piacra venni valamit akkor is elég jól tudod használni... :P

2010. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolso :) piacos cucc eleg jo otlet :)
2010. szept. 30. 21:04
 6/9 anonim válasza:
ha mégy állásinterjura akkor is tudod majd használni. Ha nem is másik fél miatt de magadon, hogy pozitiv benyomást keltsél, mert tudat alatt mindenki ezt figyeli, csak nem mindenkiben tudatosul.
2010. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most megyek dumalni a varosi csakapt edzojevel hogy jarjak edzesre meg felvesznek e meg hasonlo cuccok , remelem fogom tudni hasznalni :)
2010. okt. 4. 15:08
 8/9 FAKESZmester válasza:
tulajdonképpen az élet bármely területén tudod használni
2011. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
OFF-line, azaz hagyományos asztali pókerezésre kiváló lehet, ha elég amatőrökkel játszol, akiknek nincs pókerarcuk.
2012. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!