Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egyiptominál is régebbi...

Egyiptominál is régebbi piramis a Hortobágyon. Lehet mégis itt voltunk az "ismert" Honfoglalás előtt?

Figyelt kérdés

Nézd meg az egyiptominál is sokkal ősibb Magyar piramist (peremes) találtak. Ott legeltek a marhák rajta és nem tudták mi az. Most feltárták és ....


Olvastam, hogy egy régi leletben azt írták, hogy mi Magyarok a MAG népe (MAU URa= Magyar) már sokkal régebb óta itt vagyunk. Valamilyen kettős honfoglalás volt. Márpedig a piramis sokkal régebbi tehát....


[link]



2023. márc. 20. 11:13
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
akár lehet is
Nem tudom
15 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Az ugye megvan, hogy senki sem vitatja, hogy éltek itt népek jóval a honfoglalás előtt is, akik nem feltétlen azonosak a magyarokkal?
2023. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%

Hol a piramis? A képen egy dombot látok.


Hol olvashatok a "Magyarok a MAG népe (MAU URa= Magyar)" feliratról? Milyen írásrendszert használva írták le?

2023. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a Honfoglalás előtt egy kihalt puszta volt ez a terület. Egy légy nem élt itt, de még fűszál se!
2023. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

1.) Egy ki'aszott földhányásról hallucinálod h piramis lenne.

2.) A honfoglalás előtt itt élő népek kaparták össze, nem a magyarok.


Mielőbbi jobbulást kívánok

2023. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

"Ott legeltek a marhák rajta és nem tudták mi az."

behalok ezen a mondaton :D

2023. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a marhák építették.
2023. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Hat persze, hisz eredetileg Magyrhák ősi népe, csak elásták őket lépcsőzetesen és kiástak magukat marhaként. Innen már tudjátok... Az elvezett "gy" fosztogatói ugye. Köztudott.
2023. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 NTBS ***** válasza:
92%
A cikkben leírják, hogy kunhalom és nem Piramis.
2023. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 UlfOrmson ***** válasza:
98%
Az nem egy piramis, hanem kurgán. Ha azt olvasnád, hogy T. Rex péniszt mosott partra a Duna Miskolcon azt is elhinnéd?
2023. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
Csalódott vagyok h eddig senki nem eszkalálta a mélybutaságszintet az ufók beemelésével a diskurzusba
2023. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!