Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol lehet kapni ciánt? Hogyan...

Hol lehet kapni ciánt? Hogyan lehet beszerezni? Esetleg van vmi ami nagyobb koncentrátumban tartalmaz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Mivel a cián egy méreg, nem tartom valószínűnek, hogy engedély nélkül hozzájutnál.

Cianidot találsz csonthéjasok magjában, de az nem olyan nagy mennyiség. Ha az lenne, egy szem mandulától meghalnál...

2010. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Silber ***** válasza:
58%

Úgy van, ha jól emlékszem (nem vagyok benne biztos), akkor az őszibarack magja relatíve sokat is tartalmaz. Különféle módszerrel ki lehet oldani. Vannak rá receptek neten (annó találtam is), ha érdekel, utánaolvashatsz.

P.S., csak hogy ne gyanúsítson a rendőrség: NE TEDD!

P.S.2: Úgy sem fog sikerülni. Erős mérgek a cianidok nagy része, még laborokban sem találsz túl sokat belőlük, és különleges intézkedések kellenek a használatuk során. Te mint civil személy soha nem fogsz kapni. Max rosszakaródtól :)

2010. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
47%
Ne akarj meghalni és ne akarj ölni - mert másra nem jó. Inkább írd le, hogy mi bánt, miben csalódtál és hátha tudunk segíteni.
2010. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Borászatban használják a bor vastartalmának csökkentésére az ún. sárgavérlúgsót (kálium-ferrocianid). Vásárlása és használata szigorú vizsgához kötött, nem juthat hozzá akárki, de még így is azt hiszem ez a legelérhetőbb a barackmag után. Hogy lehet-e ebből tiszta ciánt előállítani nem tudom, de magában is erősen mérgező.
2010. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
A gyógyszertárban nagyon sokféle kémiai anyagot be lehet szerezni. Én egyszer nyákmaratáshoz vettem fél kiló Vas-Kloridot. Az egyik gyógyszerész lazán megrendelte nekem, a másiknak konkrétan el kellett magyarázni, hogy mire kell, és elmondta, hogy csak szabad levegőn használjam, mert belélegezve elpatkolok! Végül kiadta:))
2010. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A sárgavérlúgsót ne keverjük a ciánnal!

amígy a HCN, KCN stb igencsak mérgező, a vérlúgsók nem azok. Nincsen szabad CN- bennük.

2010. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó: ki lehet oldani belőle erős savakkal!
2011. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
paracelsus óta tudjuk hogy elég nagy dózisban minden mérgező (olvassatok utána a vízmérgezésnek!!!) nem hiszem hogy valaki nem patkol el ha húsz kiló borászati vegyszert megetetek vele. amúgy a ciánt a román zagytározókból, időnként meg a tisza folyóból lehet ingyen és bérmentve szerezni, igaz nem tiszta állapotban de hidd el elég mérgező az úgy is. amúgy a cián nem csak gyilkolászásra jó. Mielőtt a nácik rájöttek hogy népirtásra is fel lehet használni, a ciklon-b pl kártevők ellen volt, de jó egy talicska kémiai folyamathoz (arany kioldása például, ezért lehet a zagyból kinyerni és ezért kerület anno a tiszába amikor kiömlött a zagytározó.) de!!! A cián iszonyatosan mérgező. házi előállítását csak öngyilkos hajlamúaknak ajánlom ugyanis ha sikerül de kiszabadul az első hulla te leszel. Én tudom hogyan lehet nitroglicerint/ciánt/klórgázt/aceton peroxidot/atomfegyvert készíteni, nem fogom megcsinálni (pedig az utolsó kivételével mindenhez van anyag itthon, békés vegyszereknek, sminkes cuccoknak vagy szappannak álcázva, egy részük még ehető is)mert tudom hogy 90% esély van rá hogy siker vagy rossz irányú hiba esetén megmurdálok.
2013. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

szia

az érdekelne, hogy tényleg tudsz atomfegyvert csinálni?

ez érdekelne hogy hogyan? persze biztos nem fogok tudni, csak kíváncsiság. Meg a másik kérdésem, hogy klórgázt hogy állítsak elő? sós vízbe áram grafitelektródákkal az jó?

Ja, meg még 1. Ciánt almamagból milyen savakkal lehet kivonni?

Nem vagyok hülye aki mindent megcsinál, ha már itt artunk én meg csináltam HMTD-t. csak nincs kitől ilyeneket kérdezzek, remélem tudsz segíteni, és bocs a sok kérdésért!

2015. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
90%
Mire kell neked!?
2018. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!