Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Melyik sor tartalmaz csak...

Melyik sor tartalmaz csak funkciós csoportokat? A. Hidroxilcsoport, étercsoport, oxocsoport B. Hidroxilcsoport, ketonok, aldehidek C. Étercsoport, hidroxilcsoport, ketonok D. Oxocsoport, hidroxilcsoport, aldehidek

Figyelt kérdés

Az alkánok jellemző reakciója:

A. addició

B. polikondenzáció

C. szubsztitúció

D. tökéletlen égés


Köszönöm a választ!


2011. jún. 12. 13:43
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
A, C
2011. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2011. jún. 12. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked komolyan ennyire nincs logikád?

hidroxilCSOPORT, oxoCSOPORT, éterCSOPORT stb.

Nem tűnt fel, hogy egyetlen olyan sor van, ahol mindegyik csoportra végződik?...

Hány éves vagy?...

2011. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Büszke lehetsz magadra! Nem tudom, hogy mibe fájt ez Neked, hogy megkérdeztem? Te is csak a sok paraszt magyarhoz tartozol, akik fikázni tudják a másikat! Gratulálok Neked! Bravó!
2011. jún. 12. 14:35
 5/8 Ozmium42 ***** válasza:
Ejj, mi ez a "paraszt magyar"-ozás?
2011. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kivétel a tiszteletnek persze, akik normálisan tudnak válaszolni, és nem csak fikázzák a másikat!
2011. jún. 12. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy bunkó magyar vagyok, de legalább van logikám.
2011. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Logikád?Nem hiszem.Úgy értem nem tudom,nem ismerlek(idáig csak annyit tudok rólad,hogy suttyó vagy)de ebből annyi derült ki,hogy ezt még bemagoltad a suliban.:)

Elég jó a megoldó képességem és a logikám de ezekről még életemben nem is hallottam és továbbra sem érdekel.Mondjuk azért is vagy bunkó mert csak kritizálni tudsz.El nem magyarázod neki csak mondod,hogy hülye miközben nem is ismered.Azért nézed le mert te pl jó voltál kémiából.De speciel gondolom Villonról még életedben nem hallottál.

Csak az félti a tudását akinek kevés van.:)

2013. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!