Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lufira akarok kenni egy...

Lufira akarok kenni egy anyagot ami ha megszáradt akkor legalább műanyagszerű keménységű legyen. Mit használjak? Úgy értem mi a neve és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
márc. 27. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a cél? Kötőtű átszúrás a lufin egy bűvészelőadás keretein belül, vagy egy kemény üreges tárgy készítése? Miért kell gondolatolvasónak nézni a válaszadókat?

😨😧😩

márc. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egy mezei epoxigyanta megfelel a kérdésben feltett probléma megoldásának. Textillel vagy üvegszállal erősítve impozáns szilárdságú lesz a megkötés után. Nagy kiszerelésben, sok helyen és viszonylag jó áron kapható.


Poliészter-gyanta nem jó, mert a benne levő oldószer azonnal elpukkasztja a lufit.

márc. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

epoxigyanta



epoxigyanta

Beírtam a netre, ezerféle van, 1000 féle kiszerelésben némelyik horrorisztikus áron kicsike, nekem olyan kéne ami aránylag jó Ft/kg arány persze max. egy-két kilós kiszerelesben, többet nem vennék. De ha nem sokkal dragabb mint egy sokkal kisebb tubus akkor legyen inkább egy-két kiló

Csak a lufi formáját kell megtartania, így nem kell a textil megerősítés.

márc. 27. 06:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt van óriási választék nagy kiszerelésű csomagolásokban:

[link]


Színes és víztiszta:

[link]


Nem írtál részleteket, így neked kell kiválasztanod a megfelelő típust!

márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként mi csirizt használtunk majd újságpapír és megint csiriz megszáradt és kész is volt olcsó és gyors.
márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!