Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » %-szerint miből állta Római...

%-szerint miből állta Római Birodalom vallási és nemzetiségi összetétele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Mikor?


Ez igen lényeges kérdés...


Pl. IE igen kevés keresztény élt Rómában, később viszont a kereszténység lett Róma hivatalos vallása...

2011. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted van ember, aki ezt meg tudja neked mondani? Csak találgatni lehet.
2011. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

bocs, a zsidó háború idelyén, és a 2.-nak, nem pontos százalékot kérek, csak úgy nagyjából

+forrást is linkeljen már aki válaszol

kössz

2011. márc. 29. 13:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, be kell járni a történelemórákra, esetleg könyvtárba ha érdekel valami, nem itt nyenyeregni.


A buddhista románok nevében kikérem magamnak, hogy lebunkózd az egyetlen kreatív választ!

2011. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg marhaságot kérdeztél. Ami nem baj, mert választ amúgy sem értenéd.
2011. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
továbbra is várom a válaszokat, ugyanis az előző válaszoló "kreatív válasza" nem tántorít el célomtól, hogy kapjak egy értelmes választ!
2011. ápr. 8. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom attól sem tántorít el, hogy tahó privát üzeneteket írj:)

Nos, azt tudom mondani, hogy ez magyarország, tehát vagy megpróbálsz értelmes ember módjára viselkedni, vagy takarodj haza, és ne egy olyan civilizált országban pattogj, amilyenek ti sosem lesztek.


Hülye román.


És továbbra is ostoba vagy.

2011. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
úgytűnik az előző válaszolóm nagyon rámszállt, műveletlenségét és bunkóságát az is igazolja hogy "hülye románnak" nevez (az őseim többsége szlovák származású, de magyarországon születtem, csak magyar nyelven tudok, és magyar vagyok). Magánemailben pedig, csak tisztelettudó módon megkértem arra, hogy válaszoljon, ám értelmiszintjéből következtetve nem hiszem hogy hasznos válaszra lelek nálla. (ha netán azért nevez románnak, mert a Római B.-ról érdeklődöm, akkor felvilágosítom: a R. B.-ben nem éltek románok, a kérdést pedig egy új könyvem miatt tettem fel, és ezért kérnék forrást is)
2011. ápr. 9. 09:32
 9/10 A kérdező kommentje:
egyébként nem lenne olyan fenenagy nemzeti öntudatom, mert nállunk már nagyobb a munkanélküliség, és a cigány is
2011. ápr. 9. 09:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak egy jótanács:


Ha könyvet írsz és forrásanyagra támaszkodsz, akkor ajánlom az országos Széchenyi könyvtárat, nem a GYIK-ot...

2011. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!