Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hány kilót bír el maximum egy...

Hány kilót bír el maximum egy mongyuk 1kg sújú elektromágnes?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Helyesírás fail.


Amúgy meg nem a súlyától függ, hanem a menetszámtól, hogy milyen mag van benne, és hogy mekkora áramot vezetsz bele.

2011. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. A kérdést úgy értettem, hogy ha mindenböl a maxot nyomjuk bele, mi a legtöbb, amit ki lehet csikarni belöle? Az ök ük nem helyesírási hibák. Rossz a billentyüzetem
2011. ápr. 27. 14:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenből a maxot nyomjuk bele? Hát, lehozza a Holdat is :)
2011. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocs ha túl nehezet kérdeztem:) csak nem vagyok valami szakértö a témában. Amúgy egy magán kísérlet miatt kérdezem.
2011. ápr. 27. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:

mongyuk? sújú? Ezt nem foghatod a billentyűzetre.


Egyébként meg elvileg annyi áramot vezethetsz bele amennyit akarsz (vagyis ameddig el nem olvad a vezeték), de csodákat akkor se várj.

2011. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy a helyesírással kapcsolatban. Az is közbe játszhat, hogy PS3-mon igy tudod eggyessével kell beütni a betüket, és ez ugye hosszú idö. Néha pedig már nincs türelme az embernek ellenörizni. Igaz, vannak hibáim, de ha nem hibáznánk, nem lennénk emberek.
2011. ápr. 27. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:

Mit értünk az alatt, hogy mindenből a maxot nyomjuk bele? Építenél tekercset szupravezetőből? Hűtenéd folyékony nitroggénnel? Mekkora feszültséggel tudnád ellátni?

Vagy úgy érted, hogy a barkácsboltban kapható legjobb cuccokat raknád bele? Mert nem mindegy.

2011. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom semmitsem építeni. Csak van egy jó ötletem amit fejleszteni akarok. Olyan dolgokra gondoltam, amelyeket viszonylag könnyü beszerezni. De nem ilyen barkácsboltban beszerezhetö dolgokra gondoltam, hanem olyanokra, amiknek viszonylag nagy a teljesítményük, de nem ritkaságok a piacon. Ha ilyen besorolású dolgokból raknák össze egy elektromágnest, az kb hány kilót bírna el?
2011. ápr. 27. 15:18
 9/15 A kérdező kommentje:
Egy biztos. A nitrogén szóba se jöhet.
2011. ápr. 27. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a topic-ot, van benne szó a súlyokról/erőkről is:

[link]

2011. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!