Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan készíthetek a testemre...

Hogyan készíthetek a testemre Faraday kalitkát? Villámok elleni minél jobb védekezéshez kellene.

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 19:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
ui.: ja, és gyógyulj ki ebből a szrból!
2011. máj. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Fóbiakatalógus:


Egy villámcsapás 30.000-300.000 Amperes, azt sapkából dróttal nem földeled :)( [link]


Villámhárítónak öltözés helyett természetesen kellene élni és meggyógyulni.

2011. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nemhiszem, hogy ez még érdekel valakit de ha mégis itt van

[link]

Viszont ez se védne meg egy villámmal szembe meg nem olcsó cucc szerintem...

2014. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hú, hát amit a szakember így definiált, hogy: "az a nemtommilyen ruha, amit az előttem szóló írt, az valami félinformációkból összegyúrt baromság"

...az létezik, és annak a célja ugyan Faraday kalitka, de nem a villámáramok ellen, hanem a térerősség ellen véd. :)

Ív ellen más kell, az előttem szóló által belinkelt védőruha. Azonban ami jó az ipari frekvenciás ív ellen, az nem biztos, hogy jó villámáram ellen.

2015. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 NopeAndDope válasza:

Ahogy előttem is írták csak vonzanád a villámokat

2. Villámlás akkora energiával rendelkezik hogy azt pont nem fogja érdekelni hogy van e rajtad faraday ketrec vagy sem

Ha pintyed lenne akkor még megérteném mert elég oda szigszalagozni egy szigetelő rudhoz és berakni a ketrecbe (ketrecnek megfelő tulajdonságokkal is kell rendelkeznie)

Ja szóval a kutya felejtős a pinty a tuti

2019. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 NopeAndDope válasza:

Ja igen ahogy előttem is írta a felhasználó a kisülések már más téma

Ha végül maradnál a kutyánál ne vigyél magaddal esernyőt

2019. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!