Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Elektromágnest profi módon....

Elektromágnest profi módon. Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi amivel teli van ez a oldal az elektromágnes témával.Alapszinten tudom a működésének elveit.Engem inkább az érdekelne hogy egy elektromágnes erősségét milyen egységben mérik,és e szerint ki lehet számolni a vasmag nagyságát,tekercs menetszámát,a huzal vastagságát stb.Aki tudja mire gondolok kérem linkeljen vagy írja le a pontos képletet.Előre is köszönöm
2011. máj. 21. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

Hátha tudod használni.

2011. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző link sajnos nem jó! Nem enged be idegent.

Egy másik lehetőség:

[link]

oldalon, ezt választani:

Horváth Péter Dr.: A mechatronika alapjai.pdf. Győr : Széchenyi István Egyetem, 2006. 164 p. [elektronikus jegyzet (pdf) ]

Remélem igy már megy.

2011. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. máj. 21. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki "alapszinten" tudja a működésének az elveit az mit jelent? Számomra azt, hogy pl. egy EI-vasmagos szrt is tud számolni... (térerősség, fluxus, stb..stb...)
2011. máj. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!