Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Profi fotós táskából nincsen...

Profi fotós táskából nincsen olyan, amit hátra is lehet venni, mint egy hátizsákot?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan fotós hátizsákra gondolok, amibe sok más is belefér, meg baromi drága.
2011. nov. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A tatonkának vannak ilyen cuccai:

[link]


És most egyebet is fogsz találni, szerinem megleled amit keresel.

2011. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Profi fotós táskából nincsen olyan..."

"Nem konkrétan fotós hátizsákra gondolok..."


Most akkor mi is kell? Profi fotós táska? Mert az csak drágán (16-20 ezer forint) van.

És miért kell, hogy ne férjen bele sok minden?


Addig is, amíg gondolkodsz, hogy mit is akartál kérdezni (vagy hogy azt magyarul hogy kell), nézegesd ezeket:


[link]


[link]

2011. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a profi alatt azt értem, hogy beleférjen egy tükörreflexes gép obival, és nem azt hogy baromi drága márkás és szuperjó minőségű.
2011. nov. 13. 20:19
 4/5 A kérdező kommentje:
És az hogy nem hátizsák, azalatt azt értem, hogy nem kimondottan párnás kényelmes hátizsáknak készült. Hanem alkalomadtán van rá lehetőség, hogy hátunkra vegyük, mert olyan pánt is van rajta.
2011. nov. 13. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A Katának vannak ilyen cuccai, hogy váltogathatod, hol hordod (válltáska, y táska, hátizsák), de azok 30 ezer körül vannak. 20 alatt nem tudok olyan megoldást, amire te gondolsz, csak hagyományos hátizsákot. Azokat linkeltem is. Megnéztem a McGoaton. Esetleg a Tripontnál nézz körül. Ők drágák, de legalább látod, hogy van-e olyan konstrukció a piacon, ami neked kell.
2011. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!