Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tudná valaki elemezni a kéz...

Tudná valaki elemezni a kéz írásomat elég egyedi?

Figyelt kérdés

[link]

én próbáltam magnak de nem nagyon ment ha tudná valaki elemezni nagyon örülnék neki


2011. jún. 9. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tényleg fiú vagy?
2011. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ígen
2011. jún. 9. 21:53
 3/16 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, de jó vagy... :D Én ilyen vagyok, csal nőben... :D nekem azt mondták többen is, hogy nem írok, hanem rajzolok. :D
2011. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Énis fiú vagyok, és szépen írok, a tanáraim agyon dícsérik. Szerintem hülyeség, hogy csak lányok írhatnak szépen. De az írásod nagyon tetszik:D::D
2011. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ha ez betűtipus lenne az office-ban még használnám is... O.o
2011. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
bár én nem csicsázom a betűm szárait mint te ilyen hurkokkalXD
2011. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesnek érdekes, de majd egyetemen leszoksz róla, mikor írni kell mint a gép. :)

Am hogy csinálod? nem megy el rá sok idő?

2011. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak amíg te lerajzolsz egy F betűt, addig én egy sort leírok. Jól mondja az előző válaszoló, majd egyetemen leszoksz róla :)

Volt idő, amikor, még én is szépen írtam...

2011. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem kell hozzá sok idő tanáraim is csodálkoznak hogy gyorsan írok.

Régen nagyon csúnyán írtam és olvashatatlanul azt egyszer worddel írtam és meg tetszett az cifra írás, és kifejlesztettem a sajátomat 2 hónapig másoltam meg minden de most automatikusan így írok és nem megyek egyetemre mert kereskedőire járok

2011. jún. 9. 22:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem ebben semmi egyedi nincsen. A nagy kezdőbetűid szépek, mert ahogy írtad, azokat 2 hónap alatt begyakoroltad, de a többi betű a szavakban elég rendezetlen, kósza.


Amúgy sok helyen a pontok is le vannak hagyva, a sorok összevissza állnak.


Én azt mondanám, hogy kitartó vagy, mert az kellett hogy ezeket begyakorold, talán van benned is kis felvágás is, de ha nem figyelsz oda, akkor könnyen vagy szétszórt.

2011. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!