Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tudná valaki elemezni a kéz...

Tudná valaki elemezni a kéz írásomat elég egyedi?

Figyelt kérdés

[link]

én próbáltam magnak de nem nagyon ment ha tudná valaki elemezni nagyon örülnék neki


2011. jún. 9. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda az írásképed.Elolvastam először a válaszokat és utána néztem meg a linket,gőzöm nincs h mit találnak a többiek ebben szépnek.Utolsónak igaza van,csak a kezdőbetűk cirádásak,inkább kissé giccsesek,és önelégültségről árulkodnak.Intelligenciát és összeszedettséget nem látok a sorok mögött.
2011. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ebben lehet valami kedves utolsó nem vagyok az szerény típus, de nem tudom hogy az Intelligencia nálad mit jelent.

Szétszórt is vagyok ebben is van igazság.

Köszönöm a válaszodat :D

2011. jún. 12. 23:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Az írásképed jobbra lejt. Meleg vagy?
2011. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem de szerintem attól nem lesz senki se meleg
2011. jún. 15. 19:18
 15/16 A kérdező kommentje:
amúgy csak hogy mellékesen Ausztriába lakok.Németben minden főnév nagy betű, + sima a4 lapra írtam a lehető nem volt segéd vonal+ lehető leggyorsabban írtam ennyi
2011. jún. 15. 19:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem egységes betűtípus.

A cifrázott részek látnivalóan szándékosan felvett jellegzetességek. A természetes kézírásod valahol kb. a mondatok harmadik szava táján jön elő, amikor már az írás automatikussá válik: pl. "a második legkisebb kontinens".


Szerintem jobb lenne szabadjára engedned a kezed, és úgy írni. De amúgy még majd alakul egyetemen, ahogy a többiek írták. (Lehet, hogy középiskolai viszonylatban gyors vagy, majd egyetemen nem leszel.)

2012. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!