Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Röviden és tömören vki le...

Röviden és tömören vki le tudja írni a szorzás, osztás, százalékszámítás, etc; tehát ezeknek a matematikai alapoknak (nagyon) a mikéntjét?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondolok, hogy: "két számot úgy osztunk, hogy..." vagy "két számot úgy szorzunk, hogy..."

Esetleg az interneten valahol lehet találni ennyire alap, ált. iskola szintű matek anyagot? Link is elég, köszönöm :)


2011. júl. 14. 00:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
hány éves is vagy?
2011. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
51%
De tényleg, ez most komoly, hogy nem tudsz szorozni, emg osztani? Te jó Isten, akkor mit keresel itt. Kérd meg édesanyád vagy édesapád, hogy tanítsanak.... habár szerintem a tanítónéni is elmagyarázza (majd?) neked.
2011. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés, de pont annyira ciki a tudatlanságom matematika terén, mint amennyire a te szövegértelmezési képességed. A kérdésem nem olyan irányú, aminek megválaszolásához az életkoromra van szükség. Én reál, te humán területen vagy hátrányos helyzetû, javaslom vegyél példát rólam, és tanulj, az soha nem késô (és így a kérdésed is újfent érvényét vesztette)

De mert alapnak gondolod, a visszakérdezés helyett nyugodtan le is irhatod, hiszen nyilvan tudod. Nekem több mint 19 éve volt érettségim, azóta nem volt rá szükségem, ennyi. Ezzel nem vagyok egyedül, kérem elnézésed ezért, engedelmeddel.


Hajrá, mutass példát és segíts, azt szíbesen veszem ;)

2011. júl. 14. 00:47
 4/25 anonim ***** válasza:
23%

teljesen igazad van ez akárhány évesen is elég ciki

de ha eddig nem volt rá szükséged és meg voltál nélküle, akkor most mi ez a nagy érdeklődés?

2011. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
58%
és gépelni tudsz? Guglizd ki nagyokos .... :)
2011. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12%
és vegyek példát RÓLAD? egy olyanról aki még számolni se tud? na ne röhögtess! te tanulsz? mit? ülsz a tv előtt azt vered a farkad?
2011. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Mert tanulni akarok, ùjra. Ennyi. :)

Nem vagyok nagyokos, egyikönk sem az. A Google jogos, igazad van, csak ez a megoldás kényelmesebbnek tünt, mert sokat használom a site-ot, és hirtelen jott a kérdés. :)

2011. júl. 14. 00:57
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
hát ezzel egy kicsit elkéstél
2011. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

00:57-nek


Nem, nem kell példát venni. Te nyilván tudsz számolni, és ha esetleg fiatal vagy, és a következö húsz évben nem hasznalod a tananyagot, akkor is precizen tudni fogsz mindent. Nyilván, bár szerintem nem tudod, mert még mindig nem segítesz... Ismered a mondast, amelyik kutya ugat...Kár, hogy az intelligenciádat nem fogják észlelni az emberek, tekintve az érett szóhasználatodat. Azert köszönom neked is ;)

2011. júl. 14. 01:02
 10/25 A kérdező kommentje:
Elkéstem? Jó, rendben, tehát dolgokat tanulni késö. Értem, érdekes gondolatmenet... Nem kell meggyöznöd, ha te ezzel a szemlélettel jutsz elore az életben, akkor legyen. Béke.
2011. júl. 14. 01:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!