Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tudnék nukleáris...

Hogyan tudnék nukleáris reaktort építeni a fürdőszobában?

Figyelt kérdés

Meguntam a nagy villanyszámlákat. Mától fogva magamnak szeretném előállítani a villamosságot.Ti már építettetek ilyet? Tudnátok mutatni 1-2 tutorialt? egy blogot már találtam ezzel kapcsolatban: [link]

hol tudnék vásárolni berilliumot,trítiumot,és tóriumot?


2011. aug. 3. 11:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az ilyen kis explosion ököt szeretném elkerülni: [link]
2011. aug. 3. 11:32
 2/13 A kérdező kommentje:
*öket
2011. aug. 3. 11:32
 3/13 twinky ***** válasza:
100%

Megvan... sikerult kikopnom a cigit, amit a rohogestol felre nyeltem.

Inkabb fejlessz aramot szobabiciklin dinamo segitsegevel... Vagy olvasd el inkabb a nyari kotelezot!

2011. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek. A nagy villanyszámlákat még egy darabig nézegetheted. Ha megkérdezel olyan emberkéket, akik "hűdenagyon tudják a tutit, és támogatják az elképzelést a különféle ingyenenergia gépekről regélnek, azt fogják mondani persze működik, építsd te is meg... és mégis, mindegyikük (jobb esetben) befizeti a számláit. Vajon miért....


Amúgy még egy fürdőszobaméretben is lehet előállítani olyan nukleáris szerkezetet, hogy termeljen neked odahaza energiát. Csak az a probléma hogy olyan iszonyat sokba kerülne, hogy abból az összegből bőségesen tudod fizetni a mégoly drága csekkjeidet is évtizedekig....


sok sikert

2011. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a WC-ben csináltam egy fúziós reaktort, de nagyon hangos volt meg meleg, és a szomszédok rendőrt hívtak. Na azóta inkább késeket gyűjtök... :)
2011. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem előbb kisebb fába vágd a fejszéd, ha az megy, akkor belekezdhetsz ebbe is.


szerezz magadnak egy pohár homokot, az jórészt szilícium-oxid. abból csinálj kvarcórát.

2011. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
na.2 hét múlva indul a procejt. ma rendeltem egy Geiger számlálót. [link] ő az. lesz blog,stb követhetitek majd az eseményeket.
2011. aug. 3. 19:20
 8/13 A kérdező kommentje:
*project
2011. aug. 3. 19:20
 9/13 A kérdező kommentje:
és szívesen kollaborálok bárkivel aki szeretne segíteni:)
2011. aug. 3. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes :D. Ha már meg lesz a nukleáris reaktor, már csak pár ezer tonna acél kell, és kész a saját mini-anyahajód :D.
2011. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!