Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Normális, hogy néha eszembe...

Normális, hogy néha eszembe jutnak mondattöredékek, vagy szavak, és vagy fel tudom idézni honnan származnak vagy nem, de mennek a fejemben folyamatosan?

Figyelt kérdés
És a legérdekesebb, hogy érzésekkel, és hangulatokkal is szokott így lenni. Ezeknél viszont mindig emlékszem előbb vagy utóbb, hogy hol éreztem őket. Mondjuk gyerek koromban amikor az oviban beszéltem valakivel stb.... De nem maga az élmény, csak a hangulat és az emóciók törnek elő belőlem.
2011. aug. 11. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, normális. A környezet valami apróságáról asszociálsz egy régebbi dologra, általában hangulatra. A konkrét dolog fel sem tűnik nekem sem, és sokszor nem értem, most ez miért ugrott be. Az agy mindig szeret asszociálni valamire, és ehhez elég egy egész kis jel is. (Fényviszonyok, hüvös szél, autó hangja, tárgy tapintása.. bármi.)
2011. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes és normális. Sajnos ezt használják ki a reklámok is.
2012. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!