Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Kaptam egy digitális órát,...

Kaptam egy digitális órát, ami mutatja emellett a belső (szobai) és a külső (utcai) hőmérsékletet. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Hogy lehetséges hogy mutatja a külső hőmérsékletet is?

Teljesen jól mutatja már két hete.


2011. aug. 28. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Írd már le a tipusát.
2011. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha leírod, hogy milyen típusú óráról van szó, ahogy az előző válaszoló kérte, akkor utána tudunk nézni, hogy miről is van szó, mert így mindenki csak találgat.
2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

olyan külső/belső hőmérőm van, amelyiknél a külső érzékelő három méteres vezeték végén fityeg. Azt ki kell tenni az ablakon kívülre. Ha nincs ilyen akkor rádiós szenzort kellett volna kapni hozzá. Ha az sincs akkor átvertek, mint a kínai piacos 100Wattos sztereó rádióval szokás.

(annak minden csatornája egyetlen kimenetre van kötve és alig szól fél íWattal, azon kívül csak középhullámú sáv van beépítve. Kívülről viszont csilivili tuti jól néz ki. Ha nem láttam volna olyant a saját szememmel akkor el sem hiszem.) Lehet ez is ilyen?

2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!