Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen nulla a törvény és puhányok a bírói ítéletek?

Figyelt kérdés

Szíven szúrt egy lovat a fickó, és semmit nem kapott.


Jogászok ! ötlet?


2011. szept. 9. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyenge az..

Szúrj szíven egy romát egyből 25 év!

2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Más országokban is így van (éltem már pár helyen)
2011. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha bosszant ez a dolog akkor csináld máshogy. Miért nem keresed meg a palit és vered le lapáttal? Tutira segítenének neked ebben. Én biztos ha látnám hogy vered lapáttal a fazont nem szólnék bele. Mibe szólnék bele??Hisz nem láttam semmit! :D
2011. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
sz@r az egész. stohl majdnem megölt 2 embert aztán lehet fél év után kijön. ha valaki megöl valakit azt mondják a híradóban, hogy halált okozó testi sértés ügyében indult nyomozás. mi a lóf@szt kell azon nyomozni mikor 2 másik ember látta? ott van elb@szva az egész hogy túlbonyolítják az egészet. aki bűnös annál 5 napon belül csattanjon a bíró kalapácsa. szemet szemért fogat fogért plusz halálbüntetés. lopott a cigány egymilió forintot, elherdálta és nem tudja vissza adni? jobb kézfej levág. na jó. legyen a bal. egypár iylen eset után nem hinném hogy szívesen lopkodnának tovább
2011. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

: ma 00:52


Akkor mégjobban fognak lopni, mert lehet rokkantságit kérni a kézlevágás után!

2011. szept. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Más országokban is így van (éltem már pár helyen)"


Hát más országokban rohadtul nem így van.


Hol éltél? Romániában?


Angliában egy férfi 2002-ben kinyírt 2 kiscsajt, és többet nem jön ki a börtönből, az fix.

Vagy:aki az augusztusi zavargásokban lopott akár egy ásványvizet a boltból, az félév letöltendőt kap.

Nyugi, nagy fiútesó mindenhol figyel az utcán, megtalálnak.


Egyébként jó, hogy vannak, akik mindig a cigányokat látják bele mindenbe..

2011. szept. 10. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:
00:52-es nekem is ez a véleményem. Kézlevágás, rokkantsegélyt meg felejtsük el, nek kapnak, oldják meg maguk. Az összes latinnak fél kezd lenne az 100.
2011. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ne a zavargásokat vedd alapul mert az kirívó eset...

De amúgy az USA-ban UK-ban meg mindenhol nyugatra képesek még egy bolti lopás perét is évekig elhúzni... tudod hol van gyors és kemény bírói ítélet? Irakban! De én nem szeretném, hogy az legyen, ami ott van!

2011. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!