Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért változtatja meg timéa a...

Bibibubu kérdése:

Miért változtatja meg timéa a hajviseletét? Mennyi Athalie hozománya? Mikor kerül timár életveszélybe? Mi a szerepe a kulcsnakés a malomnak? Ki nevezi timárt arany embernek?

Figyelt kérdés

ARANY EMBER

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2011. nov. 12. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán el kellene olvasnod a könyvet.

Nyilván benne van mindegyikre a válasz.

2011. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn van órád, akkor is végigolvashatod, ha rászánod a vasárnapot + a ma estét, nem olyan hosszú könyv. Jótanács: a filmben sok minden másképp van, azzal ne próbálkozz helyette.
2011. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt el tudod olvasni.

2011. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Többet segítettetek volna ha válaszoltok, mivel nem tanácsokatkértem. Elolvastam a könyvet de ilyen hülye kérdésekre nem találtam választ!
2011. nov. 13. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad - amit azért kétlek, akkor olvasd el még egyszer FIGYELMESEN. ugyanis minden kérdésre benne van a válasz. Én ugyan ezelött 30 évvel olvastam utoljára, de azért még emlékszem rá.

A hasjviselethez segitségnek: Amikor Timea meg ZSófi asszony a konyhában kukoricát esznek és beszélgetnek, eljön Athalie völegénye és az ö megjegyzése az, ami miatt Timea más firzurát csinál.

2011. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát pedig elolvastam, csak értelmetlen meg nem köt le
2011. nov. 13. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még a tanár nem azért adta fel, hogy a válaszokat mástól kérdezd meg.

Ha nem emlékszel rá, olvasd el mégegyszer. Vagy ha lusta vagy rá, viseld a lustaságod következményeit!

Unalmas, persze. Anno én is halálra untam magam rajta, pedig nagyon szeretek olvasni. De attól még nem teljesen felesleges. Ha pedig csak úgy beírod a válaszokat, mások elmondása alapján, akkor magadat csapod be.

Mert ugye nem az iskolának tanulunk.

2011. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Többet segítettetek volna ha válaszoltok, mivel nem tanácsokatkértem."


Ha meg ilyen arrogáns vagy, akkor ne csodálkozz, ha nem kapsz választ!

2011. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!