Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Te szeretitek a matekot?

Te szeretitek a matekot?

Figyelt kérdés

azt hiszem az osztályomból én vagyok az egyetlen aki szereti, sőt igazából egy általánosi osztálytárson kívül nem is ismerek mást aki szeretné :D amíg még csak számolni kellett addig nem is érdekelt, de szakközépbe már végre elkezdtünk olyanokat venni, amihez gondolkozni is kell, és ez már az érdekesebb része a matematikának :)

beteg vagyok, ha én szeretem a matekot?

aki nem szereti az miért nem?

és ti hány olyat ismertek aki nem utálja? :D

18/l


2011. dec. 4. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem, és ha a matekfaktosok úgy 80%-áról elmondhatom, hogy szeretik, akkor van az 8 fő is :)
2011. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

én is utálom, mint tárgyat. a számokat úgy egyébként szeretem, de kifejezetten matekozni... vááá. meg ahogy tanítják, gyorsan, számold ki, ismételd ugyanazt sokszor, nem elég ha sejted hogy kb hogy kéne csinálni, számold is végig!


Meg ha gyakorlati példát kell mondani a matekra akkor legjobb esetben ilyeneket mondanak: "Tegyük fel, hogy Pisti kapott az anyukájától 3 almát, de egyet odaígért Zsoltinak, és Kata pedig 3x annyi almát kapott mint ahányat Pisti és Zsolti egyszerre kapott volna abban az esetben ha..." :D

2011. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

én szeretem, de főként azért mert jól megy így van belőle sikerélményem, ami endorfint termel.

Amúgy maximálisan megértem akik utálják

2011. dec. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el, a fél karomat oda adnám a reál beállítottságért.

Imádom a fizikát és a matematikát(grafológus is megmondta..), de egyszerűen nem mennek. Tényleg nem. Naponta több órát kellett otthon mindig gyakorolnom, így összetudtam kaparni az ötöst(minden évben). Plusz mellette önszorgalomból oldogattam meg logikai feladatokat is..hát valamit használtak. De az irodalmat még mindig is gyűlöltem, egyszerűen feltudtam volna akasztani magam minden magyar órán, annyira unalmas volt:D Szóval igen, imádom..csak..

2011. dec. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Előzővel egyet értek, én reál beállítottságú vagyok;D


Amúgy szeretem a matekot, szeretek vele elbíbelődni, számolgatni, szerkesztgetni, de amikor "nem jön ki", nem sikerül egy feladat megveszek, már a sírás kerget... :S

2011. dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Na megfogalmazom:Vannak olyanok akik értik és olyanok akik nem.Aki érti az mindig szereti aki nem az utálja ha egy kicsit is elkezdi érteni az aki eddig nem értette elkezdi szeretni,de sajnos a matematika az órai anyaghoz képest 0.Az igazi matematikához egy földöntúli szenvedély kell ami csak egyes személyeknek adatik meg és enek előbb útóbb lesz gyümölcse(felfogtalálni valamit) a többi elveszik az utvesztőkön (arra értem elindul egy versenyen).Azt mondom senki se monjda h szereti vagy tudja a matematikát,mert még Thálesz és a többiek is csak kapizsgálták.Ennyi.
2011. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
A matek csk a töredéke annak ami van az órán a különböző szinuszok,deriválás.Na te attól még szeretheted csak szeretném h tudd amit sokan mások nem tudnak. :) Szeresd és meglásd mégjobban menni fog!
2011. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok jó matekos, soha nem értettem teljesen, de mégis szeretem, valahogy lenyűgöz. Szóval nem vagy beteg. :)
2011. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
énis szeretem...főleg a számolás részét...számolásban nagyon jóvagyok,meg a geometria részét is szeretem,de ha már logikai feladat...nállam az ott már betesz,és hagyom is a fenébe :D
2011. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
anyira szeretem mint a sz@rt
2011. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!