Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szeretitek a dörgést, a...

Szeretitek a dörgést, a vihart, esőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:33
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én imádom.


Persze a legjobb a meleg szobából nézni, egy csésze gőzölgő kakaó mellett. :)


Persze tudom hogy a vihar károkat okoz meg ilyenek, de attól még egy szép természeti jelenség.

2011. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Csak nyáron és csak az esőt. Mert az lehűti a levegőt. Télen pedig utálom a viharokat. Olyankor lehangoló lesz minden.
2011. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én télen nyáron szeretem, és nem csak a szoba kényelméből.

Na azért nem határtalanul, egy tájfunt, vagy mit tudom én milyen nevű sarki hóvihart nem szívesen élnék meg, de imádom.

2011. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
én is imádom mind a hármat :):)
2011. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
en csak a villamokat, mert szeretem fenykepezni oket.
2011. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Imádtam vihar előtt, ( amikor már kezdett megváltozni az ég és már olyan sejtelmes volt ) elmenni kerékpározni az sem zavart ha bőrig ázok nyáron sőt, egyenesen imádtam. Nagyon szerettem a misztikumát a hangulatát, mindig úgy éreztem, hogy pezseg a vérem az élettől, közben pedig nyugodt voltam, letisztultak a gondolataim, nagyon szerettem ezt az érzést, vagy imádtam ablakokat kitárni, addig amíg nem volt még viharos erejű a szél, de már esett, dörgött... egészen addig, amíg idén itt nálunk a közelben egy padon ülő nőbe, bele nem csapott a villám és szörnyet nem halt, pedig szép idő volt és csak a másik oldalon sűrűsödtek a felhők. Ugyanígy elborzasztott, amikor a rendőrségbe Budapesten belecsapott a villám. Meg egyszer a mezőn sétáltam a kutyámmal és ott ért el, iszonyú gyorsan, szinte a semmiből fekete lett az ég, esett, mintha dézsából öntötték volna. Bár ezt szeretem ,ez önmagában nem lett volna probléma, de csak úgy cikáztak a villámok. Azóta félek a házban is és az ablakot becsukom és a közelébe nem megyek, hanem próbálok a ház közepén valahol lekucorogni. Csak mondjuk ez nálunk elég nehézkes, mert hosszú "parasztházunk" van.
2011. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Valahogy jó hallani, látni mi történik ilyenkor. Sokan azt mondják hogy bolond vagyok :D De mindig alig várom hogy vihar legyen. :)
2011. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor nemcsak én szeretem :)
2011. júl. 20. 01:14
 9/15 anonim válasza:

Imááádom. :)

Vártam és szerencsére lett éjszaka egy szép viar:)

2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én csak az esőt, azt egyenesen imádom.

Minta virág lennék xD és alig várom h essen:):)

2011. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!