Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehet joule-t átváltani...

Hogyan lehet joule-t átváltani m/s-ra?

Figyelt kérdés
7,5 J mennyi M/s ?
2012. márc. 15. 09:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez hülye. :D
2012. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ott van a képlet, megvan a tömeg, miért nem számolod ki?
2012. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem tudom miért lennék hülye, és igen közben sikerült kiszámolni, csak előkerültek a fegyveres szakemberek
2012. márc. 15. 13:27
 14/20 A kérdező kommentje:

egyébként nem tudom melyik fizika könyvekben voltak ezek leírva, elméletileg középszinten tanultam fizikát ilyen összefüggést mégsem tanultunk....

ha azért hülyéztél le mert azt hittem a fizika könyvre hogy ezt a fegyverhez kapom akkor igazad van, ugyanis én már többször is vettem olyan fegyvert aminek a kéizkönyvében fizika vagy ballisztika "fül" alatt benne volt minden amit a lövedékekről tudni kell

2012. márc. 15. 13:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Sima alap fizika könyvben nehogy már nincs benne a mozgási energia képlete. Amit mellesleg sok hozzászólással ezelőtt be is írtam neked. Szóval nem tudom, mi a probléma.
2012. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 fúróferkó ***** válasza:
Semmi baj.Ha legközelebb az űrállomásra szállítmányt akarnak küldeni,csak akkor lesz indítás ,ha minden alkatrészhez,elektronikához,üzemanyaghoz külön könyvet írnak.
2012. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

tudtommal ez honlap azért készült hogy a hozzám hasonló hülyéket kioktassák a mindentudók.....

a témát lezártam

2012. márc. 15. 14:37
 18/20 anonim válasza:
Nem hiszem el, hogy az ilyeneknek fegyvert adnak.
2012. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem el, hogy az ilyeneknek fegyvert adnak"

:-D Szerencsére a helyzet jobb, mint amerikában...

2012. márc. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 BalladaiHomály válasza:

Látom nagy fizikusok és komoly arcok vannak itt akik szétmatekoztatnák az egyszerű kíváncsiskodót, de csak a pofa nagy a fáradtságot a megoldáshoz nem veszik!

A pdf végén találsz táblázatot kedves kérdező íme a link:

[link]


Ha a fenti nem segített, akkor ezen az oldalon több kalkulátort is találsz, beírod a paramétereket kapod az eredményt, link:

[link]

2018. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!