Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Tudnátok adni olajfinomítóhoz...

Tudnátok adni olajfinomítóhoz tervet?

Figyelt kérdés
Mongol nyelven lenne szükségem egy évi 250ezer tonna kapacitású kőolajfinomító tervére. Lehet oroszul vagy kazakul is, minél részletesebb legyen lehetőleg. Reggelre kell, különben faternak több mérnök több havi munkájára lenne szüksége, de holnap tárgyal az oroszokkal, és jövő héten kezdenék is az építést. Légyszi valami választ adjatok, mert egy órán belül visszahív, hogy lehet-e már nyomtatni. Kb. 2 órája hívott fel és még mindig nem találtam kész tervet és a sajátommal se vagyok még kész.

2012. ápr. 22. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan, éjjel háromnegyed egykor ezzel szórakozol? És mi ebben a vicces?
2012. ápr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig ez zsír komoly, most is hívott fater, hogy találtam-e valamit. Hiába magyarázom neki, hogy ez nem ilyen egyszerű, azt mondja, keressek rá a googleben.
2012. ápr. 22. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit ér meg ez a fatherednek?
2012. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy olyan tízezer forintot tudnék érte adni. Ha majd megépül, akkor többet is, esetleg adok maradék nehézolajat fűteni, esetleg traktorba.
2012. ápr. 23. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tessék nesze: [link]
2012. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tízezer forint egy olajfinomító tervéért?

Ez aztán a gáláns ajánlat!

Tündérmackó, Te és a Fatherod a Holdon éltek... le kellene ereszkedni a Földre...

Az tervezők ÓRADÍJA több mint tízezer forint egy ilyen projektnél!!!

2012. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
trollkodott...
2015. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!