Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy szilikonos műmell fel tud...

Egy szilikonos műmell fel tud robbanni a repülőn?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos nem. Szívesen megnézném, ahogy a plázás véglények felrobbanának sorra.
2009. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

22:12-es majdnem jól emlékszel.:) Megvan nekem a műsor, és épp fáradozom rajta, hogy meg is osszam egy portálon, de technikai akadályokba ütköztem. Szóval jelzem, ha sikerült.:)


A műsorban tesztelt implantátum nem folyadékkal volt töltve, hanem zselészerű, kocsonyás állagú cuccal. Nem hogy nem folyt ki, de késsel darabolható is volt. Vákuumkamrában tesztelték, olyan szélsőséges nyomásviszonyoknak tették ki őket, ami már egyértelműen halálos az emberre nézve, de még csak meg sem növekedett a műmell térfogata. Aztán többféle sütit is kitettek ilyen alacsony nyomásnak, amik megdagadtak, és kezdtek szétesni. A műmellnek semmilyen baja nem volt. A narrátort idézve: "... és az emberek ilyen magasságban valószínűleg a mellük állapota miatt aggódnának a legkevésbé." :))


Személy szerint én inkább elfogadom az ők vizsgálati eredményeiket, mint a bulvárlapok sztoriait.

2009. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az állítólagból hallotad mert ha igen akkor nem tud.
2009. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!