Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit fognak tudni a mobiltelefo...

Mit fognak tudni a mobiltelefonok 20 év múlva?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt ember nincs a Földön, aki meg tudná mondani. Tervek, álmok, projektek vannak, de hogy a piacnak mire lesz igénye, mi lesz a divat, trend, stb....?


Persze találgatni lehet. Szerintem pl. egyre több dolgot intergálnak egybe. Megszűnhet a notebook, és helyette a teló egy szemüveges megjelenítővel ugyanazt megcsinálja.

2012. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk itt kezdeném a spekulációt.

Esetleg még ezeket is elolvashatod:

[link]


[link]


Ezeken az oldalakon pont a jövő technikai és társadalmi fejleményei vannak összeszedve különböző kutatóintézetek és vállalatok bejelentései és prognosztizációi alapján, jövőkutatási módszerekkel.

2012. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a Terminátorból indulunk ki, akkor 20 év mulva nem lesznek mobilok...:)
2012. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 quetzalcoatl válasza:
Szerintem egészségügyi információkat tárolnak, elemeznek, küldenek majd, valamint időjárás-előrejelzés, teljes körű internet, 3d-s beszélgetés, asztali számítógép-funkció (gondolok itt monitor, billentyűzet csatlakoztatására vezeték nélkül az eszközre.. lakás biztonságának ellenőrzáse, felügyelete.. stb.. a most felsoroltak közül már mind dolgoznak. Közülük a fele már lehet 10 év múlva természetes lesz.
2012. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mobiltelefon, mint olyan meg fog szűnni és egybeolvad egy multifunkciós készülékkel (ahogy a gyakorlatban már most is ez van).
2012. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mobil mint olyan, egyszerűen olyan erős hardware-el fog már rendelkezni, hogy játékkonzollá válik, lehet majd fizetni vele, de lehet hogy épp az ellenkező lesz, és minél kisebb mobilok fognak születni, hogy azután bőrbe ültetett chippel oldják meg ezeket.
2012. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Addigra már csak az akkori öregeknek lesz, akik már nem újítanak.
2012. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!