Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Gyógyszerkísérlet! Ilyen...

Gyógyszerkísérlet! Ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy debrecenbe van olyan, hogy befekszünk a klinikára és gyógyszert tesztelnek rajtunk és adnak érte pénzt! Sajna nagyon megvagyok szorúlva és szeretnék ilyenre jelentkezni! hol kell ehhez jelentkezni?
2012. júl. 18. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen. De nem veszélytelen.
2012. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hol lehetne rá jelentkezni?Linket tudtok adni? Milyen veszélyei vannak?
2012. júl. 18. 18:41
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Elég kevés pénzt adnak és pár hónapja az angoloknál egy csoport majdnem belehalt. De ráadásul úgy, hogy üvöltöttek, hogy öljék már meg őket, annyira szenvedtek.
2012. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szükség nagy úr.. :S de sajnos ha nincs más lehetőség:S
2012. júl. 18. 18:55
 5/16 anonim válasza:
60%
A klinikán érdeklődj, de tényleg nagyon kell vele vigyázni. Nekem mostoha faterom a klinikán dolgozik és mondja, hogy azokról a gyógyszerekről semmit se tudnak. Amúgy fél évente lehet menni egy egy újabb gyógyszer kísérletezésére.
2012. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nemcsak Debrecenben van ilyen,hanem szinte minden jobb kórházakban.

Én is voltam kísérleti alany,szóval tudom hogy megy ez.

Nem úgy van,hogy fogod magad és bemész hogy te alany akarsz lenni. Kell lenni egy betegségednek aminek az új gyógyszerét veled próbálnák ki,ha engedélyezed. Van amikor a fizetség az,hogy ha beválik nálad, ingyen kaphatod a gyógyszert. Van amikor fizetnek,de ne nagy összegre gondolj. Pár ezer forintra csak.

Én súlyos asztmás vagyok,és egy új asztma elleni pipát kellett kellett kipróbálnom. Régen volt,de azóta is azt használom.

2012. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk itt Szegeden is van ilyen, anya egy barátnője rendszeres tesztelő. Most éppen új hormonális fogamzásgátló "módszereket" tesztelnek rajta, de vállalkozott már mindenfélére. Én nem merném bevállalni, veszélyes dolog lehet, meg egyáltalán nem fizetnek annyit, hogy az rajtaf segítsen.
2012. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a kockázatai azok, amiket majd a gyógyszer okozhat. Az lehet a hányástól egészen a halálig bármi, szervezettől függ, hogy hogy reagál.
2012. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nagyobb klinikákon van, nem csak Debrecenben. Szegeden pl. most éppen egy esemény előtt használható hormonális fogamzásgátló tablettát tesztelnek.

Az hülyeség, hogy ezekről a gyógyszerekről nem tudnak semmit.

A gyógyszerek engedélyezésének ugyanis különböző lépései vannak. Először állatokon tesztelik. Ha ott minden oké, akkor tesztelik egészséges embereken. Ebben a fázisban lehet pénzt kínálni érte, illetve médiában hirdetni a dolgot. Utána jön a betegeken való tesztelés.

Klinikákon kell érdeklődni, hogy van-e ilyen lehetőség.

Nyilván ezek nem mindig vannak, hanem mikor éppen van vmi új gyógyszer.

2012. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a gyógyszerek, amiket tesztelnek általában biztonságosak, olyat nem fognak rajtad tesztelni amitől komolyabb bajod lenne, nyugi.
2012. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!