Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az eredmény megkapásához...

Az eredmény megkapásához milyen kódot kell beütni ennek a tesztnek a végén?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 6. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt a végén SMS-t kell küldened a megadott telefonszámra, és válaszban kapsz egy kódot, ezt kell megadnod az oldalon.


Azért felhívom a figyelmed, hogy 2032 forint lesz az az SMS, ha elküldöd... Szóval gondold át jól.

2012. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a kódot az azt jelenti, hogy nem tudod megoldani a tesztet... sajnáljuk, az IQ-d nem elég magas. :-D
2012. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kitöltöttem, de a k. anyjukat fizetős sms-t kérnek.

Ez egy hülye tolvaj biznisz a működtetőknek, az országstatisztika meg csak kitaláció.

2012. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet anyázni őket! :)

G.

2012. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2xSü ***** válasza:

Inkább ezt próbáld ki: [link]

Ez ingyenes, a hivatalos Mensa teszthez hasonló és egészen korrekt, hiteles eredményt ad. Ja és ingyenes.

2012. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát SüSü, remélem, hogy hiteles, mert 130-at csináltam rajta! :D :D

G.

2012. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 2xSü ***** válasza:

Én hitelesnek találtam. Elvégeztem a Mensa tesztet anno, bizonyos okok miatt kétszer is. Ez a teszt is ugyanolyan eredményt adott. Akkor úgy tűnik valóban 130 körül van az IQ-d.


Persze ez nem különösképpen meglepő. Gondolj bele. A Mensa szint azt jelenti, hogy a népesség felső 1-2%-ba tartozol. Ha belegondolsz ugyanennyi mondjuk a diplomások aránya is a világban, tehát azért bizonyos területeken nem annyira ritka. Csak hát az ember ritkán hasonlítja össze magát mondjuk a hajléktalan, munkanélküli, vagy a robotoló réteggel, illetve mondjuk az értelmi fogyatékosokkal. (Igaz itt is, ott is előfordul magasabb IQ, de annyira talán nem jellemző.)

2012. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem kell több válasz köszönöm
2012. aug. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!