Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » INGYEN ENERGIA! 2013-ban...

Palosm kérdése:

INGYEN ENERGIA! 2013-ban kapható lesz! Szerintetek működik? Vajon sikerül kiadniuk?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon ez is úgy mit a többi szerkezet elködösödik majd idővel hogy: egyáltalán létezik-e ilyen? Esetleg meg is hal a az eladni/terjeszteni akaró, balesetből leég vagy felrobban laborjuk? Ahogy

többször is előfotdult azokkal akik ezek próbálkoztak, (az össze esküvés elmélet történelme szerint.) Figyeljük meg mi történik!! Most még nem tud az esemény a távoli kérdéses múltba burkolózni. Ez a jelen amihez résen kell lenni mert gyorsan ködös múlttá válik.


2012. okt. 23. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, az olaj 1/1000-ébe kerül, tehát nem teljesen ingyenes.

Azért ez érdekes, egy doboz, amiben hidrogént reagáltatnak nikkellel.

Mivel az USA-ban ez már egy ideje használt technológia, ha jól tudom, nem hinném, hogy elhallgattatnák a terjesztőit.

Ha ezt a nap- és szélenergiával kombinálják, szinte teljesen ingyenesen állandó energiát biztosíthatnak, persze csak ha működni fog.

2012. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Na akkor ha tudsz olvasni kedves kérdező:


NEM ingyen energiát kínál, csak nagyon olcsót, ugyanis ingyen energiával tényleg csak a végtelenül ostobákat lehet megvezetni. A leírás szerint ez a doboz is üzemanyagot használ, innentől máris ki van lőve az érveknek az a része, hogy ingyen energia (örökmozgó) márpedog nincs.

Tehát üzemanyagot használ, azaz használna, ha nem lenne totál kamu. Hidegfúzióként utal a reakcióra a készülék, sajnos azonban a hidegfúzió nem létezik.

2012. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nincs ingyen energia, remélem, hogy ezzel nem sok embert leptem meg.


Másodszor, ha a jelenleginél nagyságrendinél olcsóbban lennénk képesek előállítani, akkor azt nem így sikerülne megoldani. Sokkal nagyobb erőkkel, a világ számtalan pontján, több tízezren, egymástól függetlenül kutatják ezt a témát. Csak az felejtődik el, ami a gyakorlatban kivitelezhetetlen.


Ez az ECAT meg már évek óta ugyanitt tart, cseppet sem gyanús... hogy nem bírna már végre feledésbe merülni.

2012. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Alexphoto ***** válasza:
44%

Ingyen energia már csak azért sincs, mert az állam mindent megadóztat. Saját magadnak sem használhatsz fel például a konyhában elhasznált étolajat autó üzemanyagként. Ha beleöntöd a tankba, éppen úgy megy vele, mint a gázolajjal, csak nem teheted meg, mert büntetnek érte. Nem fizettél jövedéki adót, stb.

Ha valaki az ingyen energiát elő tudná állítani, azt neked akkor sem adná ingyen, mert az egyik legjobb üzlet. Ha te állítanád elő, te sem adnád ingyen fűnek-fának

2012. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem teljesen ingyenes én is tudom, már csak ezért is mert meg is kell venni a gépet. :) a mostani energia árhoz kb ingyen van. Tudod marketing ;) "Ezzel tényleg csak a végtelenül ostobákat lehet megvezetni." Nikola Tesla tudtommal probálozott „Ingyen/nagyon nagyon nagyon nagyon olcsó energia előállításával. Ostoba ember volt és ostoba dolog volt tőle? :)


„ Sokkal nagyobb erőkkel, a világ számtalan pontján, több tízezren, egymástól függetlenül kutatják ezt a témát. Csak az felejtődik el, ami a gyakorlatban kivitelezhetetlen.” Ha egy ilyen EACAT típusú fejlesztésre/próbálkozásra azt mondod hogy tűnjenek el akkor kinek lehet az érdeke hogy független energiaforráshoz jussanak az emberek???

2012. okt. 25. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:

"Vajon ez is úgy mit a többi szerkezet elködösödik majd idővel hogy: egyáltalán létezik-e ilyen? Esetleg meg is hal a az eladni/terjeszteni akaró, balesetből leég vagy felrobban laborjuk? "

Sok lehetőséget mérlegelsz, ami igazán derék dolog. De azt a (legvalószínűbb) eshetőséget miért hagytad figyelmen kívül, hogy netalán fasság az egész? Hm?

2012. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

„Nikola Tesla tudtommal probálozott „Ingyen/nagyon nagyon nagyon nagyon olcsó energia előállításával. Ostoba ember volt és ostoba dolog volt tőle? :)”


Így lesz a bizonytalan tudásból biztos érv. Szeretnék rámutatni, hogy a „tudtoddal” próbálkozott és a „biztosan” próbálkozott két külön dolog. Nos, a te „tudtod” valójában hibás. Mendemondákon, utólagos belemagyarázásokon alapul, semmi (valós) jel nem utal arra, hogy Tesla bármi ilyennel próbálkozott volna. Így a mondat eleje és vége közti ellentmondás meg is szűnik, nem volt ostoba ember és nem próbálkozott ilyesmivel.



„Ha egy ilyen EACAT típusú fejlesztésre/próbálkozásra azt mondod hogy tűnjenek el akkor kinek lehet az érdeke hogy független energiaforráshoz jussanak az emberek???”


Ezek azért tűnjenek el, mert csalások. Nem juttatnak energiához senkit, hanem csak kiveszik a pénzt a hiszékenyek zsebéből. Ugyanúgy, mint a tuti aranycsinálók a középkorban. A csalóknak pedig tűnniük kell.


Az emberiség energiaproblémáit az önkorlátozás tudná megoldani, nem az, ha mindig többet és még többet termelnénk lehetőleg olcsóbban. De hát abba rohadt szar belegondolni, hogy basszus, talán nem kéne fölöslegesen utazgatni, fölöslegesen utaztatni a kaját, talán nem kéne 2000 lámpával kivilágítani a lakást, hogy lehet élni TV nélkül, meg 400 W-os számítógép helyett kisebb teljesítmény, kisebb CPU, kisebb minden szar is elég lehet és annak se kell egész nap mennie. Szóval a valósággal való szembenézés helyett inkább jönnek a hozzád hasonló önáltatók, kamu Tesla-találmányokkal, fölös reményekkel, mert még mindig jobb a homokba dugott fejjel élni, mint rácsodálkozni a valóságra.

2012. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves Döncike! Úgy kezdődik a kérdés hogy : "Szerintetek működik? :D
2012. okt. 26. 11:31
 9/12 A kérdező kommentje:

A tudtommal azt jelenti hogy az én információim szerint. Ez sokkal jobbal lefedi a valóságot így kifelezve, mert vannak akik más forrásokból másképp értesültek és én azt sem hagyom figyelmen kívül. Csak a forrásokat információkat vetjük össze, mivel egyikünk sem ült Tesla mellet hogy miket csinált valójában. Te viszont tényként tálalod a saját információidat, mindenféle alátámasztás nélkül az érved az hogy mende-monda utólagos belemagyarázás :D. Még ha nem is tette, mér lett volna ostoba ha „ingyenen ergiával” próbálkozik? Az aki repülni akart, vagy aki azt mondta hogy kerek a föld, őket is ostobának tartották az olyanok mint te! Voltak akik azt állították hogyha 100km/h nál gyorsabban halad az ember akkor belehal.

„Szóval a valósággal való szembenézés helyett inkább jönnek a hozzád hasonló önáltatók, kamu Tesla-találmányokkal, fölös reményekkel, mert még mindig jobb a homokba dugott fejjel élni, mint rácsodálkozni a valóságra.”

Mi magunk állítjuk elő az ételelünket ökologikus módon permakulturában.

90% ban a területen fellelhető természetes anyagokat használjuk fel, ház építésre minden szükségleteink kielégítésére.

Az áramot a patakból nyerjük.

Te hol laksz? Miből élsz? Teszel valamit a változásért, legalább a saját udvarodon? Szembenézel a valósággal? Vagy inkább csak a szemébe bambulsz, és várod a sült galambot. És ha nem jön mész a szupermarketbe!?

Sokat kell még fejlődnöd, a lendületed az megvan hozzá, legyél nyitott akkor is ha nem értesz valamivel egyet, mert aki azt hiszi mindent tud keveset tud még, aki tuja mennyi mindent nem tud, az kezd tudni valamit.

Én csak beszélgetni akartam arról hogy mi ez a gép mit gondoltok, te meg személyeskedsz támadsz, vajon miért? Félsz? Netán a valóságtól aminek a szemébe pillantottál?  Én is ilyen voltam.

2012. okt. 26. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:

EACAT - nem működik.

- Neked nem gyanús hogy ez a szervezet a legnyilvánosabb módon gyűjt magának adományokat? Szerinted ha tényleg lennének "gonosz hatalmak", akik akadályoznák a fejlesztését, meddig lenne életben a cég?

- Nem gyanús az sem, hogy sem az ipar, sem a tudomány akármelyik független szegletéről nincs senki, aki ebbe pénzt fektetne?

- Nézz körül az oldalon is! Technikai adatokat adnak meg egy el nem készült termékhez, mondván hogy "fejlesztés alatt áll még", ráadásul nekik még a nem létező piaci ár is technikai adat.

- 3D-s generált képeket raknak be, mondván hogy "így néz ki a termék és a fejlesztés".

- Hab a tortán, hogy 200kW áramot fogyaszt a cucc. Igaz, hogy 1000kW teljesítményű melegvizet állítana elő, viszont az elektromos energia nagyságrendekkel értékesebb, mint a hőenergia. Így már nemcsak anyagilag, de környezettudatos szemmel nézve is csődöt mond a terv. Nem én találtam ki, ők maguk írták a számokat.


Ez az oldal nem elég, hogy kamu terméket reklámoz, de még felhasználói adatokat is gyűjt. Te pedig ingyen, lelkesedéssel reklámozod őket. Gratulálok!

2012. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!