Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen lehetőségei vannak egy...

Milyen lehetőségei vannak egy Msc-s hadtechnikai mérnöknek Magyarországon vagy az EU többi részén?

Figyelt kérdés
Gondolkozom hogy jelentkezem az Óbudai Egyetem hadtechnikai mérnök alapképzésére, azt szeretném tudni hogy milyen lehetőségek állnának előttem egy olyan diplomával a kezemben? Mennyi lenne az átlagkeresetem nagyjából, stb.

2012. okt. 30. 19:29
 1/1 anonim válasza:

Szerintem elég ígéretes jövőd/kereseted lenne ilyen diplomával.

Ilyen tudományterületen nem vagyok otthon, de az az általános tapasztalatom az egyetemmel kapcsolatban, hogy az MSc/MA diplomával rendelkezők el tudnak helyezkedni a munkaerőpiacon - nem csak a végzettségük, hanem az egyetemen szerzett ismeretségeik által is. Nem csak végzettséged lesz, hanem megismersz rengeteg embert erről a tudományterületről, akik ajánlani tudnak lehetőségeket az elhelyezkedésre.

2012. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!