Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ma mar kb. egz egesz generacio...

Ma mar kb. egz egesz generacionyi fiatal pumpalja magat tomegnovelokkel, hogy izmosabb legyen. Hosszutavon nem lesz ebbol bajuk, a kesobbi eletukben?

Figyelt kérdés
En is gondolkodom rajta, hogy kiprobalom, jot tenne a 60 kilomnak. De nem akarok bajt belole...
2012. nov. 1. 10:54
 1/4 anonim válasza:
Jobb ember biztos nem leszel tőle, szorgalmasabb meg pláne nem. Erősödés meg szorgalom nélkül amúgy sincs. Egyébként nem tudom honnan jött, hogy ez alkalmazott tudomány...
2012. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább válaszd ezt a másik divatot, a "fegyencedzést", nézz utána, egészségesebb, és sokkal (ingyenes) olcsóbb. De igen rövid távon is van bajuk, egyik jóbarátom barátnője mesélte, hogy a srác vizelési és székelési zavarokkal küzd (nem besz_rik meg beh_gyozik, hanem tudja fene, valami van vele, rossz a gyomra), meg ezek csak látszatizmok, erő nem lesz benned szemernyi sem. A tömeged miatt ne aggódj, többet ér, ha vékony és mozgékony vagy, mintha lassú és nagydarab lennél. Inkább sportolj valami érdekeset, deszka, egysoros, bmx, whatever. Csak focit meg kosarat ne :D Bár mindegy is.

Az még nem dőlt el, egészségtelen-e a kreatin, ahogy nevezik az egyik ilyen birkózószart, mert új divat, de pár éven belül meglátjuk.

2012. nov. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Inkább válaszd ezt a másik divatot, a "fegyencedzést", nézz utána, egészségesebb, és sokkal (ingyenes) olcsóbb."


Már csinálom egy ideje! :) Csak alkatomnál fogva olyan vagyok, hogy látványosan kigyúrt valószínűleg sosem leszek. És fura módon működnek az izmaim. Pl. 10 perc söprés után fájnak az izmok a csípőmben, illetve, ha oldalt behajlítva felemelem a lábam, a combom tövénél azonnal begörcsöl. Ezek aggasztanak.


"De igen rövid távon is van bajuk, egyik jóbarátom barátnője mesélte, hogy a srác vizelési és székelési zavarokkal küzd (nem besz_rik meg beh_gyozik, hanem tudja fene, valami van vele, rossz a gyomra), meg ezek csak látszatizmok, erő nem lesz benned szemernyi sem."


Biztos ez? Nem csak amolyan önvigasztalás?

2012. nov. 3. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, mert én egy lusta állat vagyok, ha nem is túl dagadt, de csak nem akarod hasmenéssel leélni az életed, vagy ilyesmivel. Amúgy pont tegnap volt az RTL-n a híradóban, hogy több tucat tömegnövelő szert betiltottak, mert szívbetegséget okoznak. Ez egy olyan téma amihez mindenki nagyon, vagy nálad jobban ért, tessék vigyázni. :)
2012. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!