Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek okos vagyok?

Szerintetek okos vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig minden évben bejutottam egy NyelvÉSZnek nevezett megyei versenyre.. Tavaly előtt második, tavaly első lrttrm a helyesírási versenyen... Tavaly és idén a NyelvÉSZ országosára is bejutottam.(nyelvtan) Idén mesemondóversenyre, területi matekversenyre, és megyei magyarversenyre is bejutottam..Környezetversenyen megyei elsők lettünk, a másik környezetversenyen pedig országos másodikak! SZERINTETEK okos vagyok? (én nem gondolom így)

Ui. 4-es vagyok általános iskolában:)



2012. máj. 5. 19:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
52%
Hát figyelj szerintem még általános 4 osztályosként eszt még korai eldönteni.Ha majd középiskolába lesznek ilyen jó eredményeid akkor tényleg jó vagy.De persze ez nem jelenti aszt hogy nem vagy okos,mert lehet hogy az vagy csak aszt mondom hogy eszt még korai most eldönteni,mondjuk én nem szeretem eszt az 'okos" szót mert kicsit egoista és öntelt szó.
2012. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4.osztályba nem sokat érnek az ilyen eredmények, sőt egész állt. iskolában sem. Majd ha 5-6 év múlva lesznek ilyen eredményeid...
2012. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy olyan okos, mint amilyennek képzeled magad. :)
2012. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy attention whore vagy.


felsorolsz egy csomó jó eredményt, amit elértél az életben, tehát az összes információ, amit megadsz magadról, az a sikereidről szól. aztán nagy szerényen kijelented, hogy szerinted te nem vagy okos. De azért hogy biztosra menj, hozzáteszed, hogy ezeket a sikereket mind nagyon fiatalon érted el...


egy jó tanács: ha nem csak a figyelmet akarod felhívni magadra állandóan, hanem el szeretnéd nyerni az emberek szimpátiáját is, akkor csak csináld a dolgaid, és ne kérkedj velük, de legalábbis ezt az álszerény szöveget ne nyomd nekik.

2012. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy okos vagy-e, de remélem, nem úgy lettél első a helyesírási versenyen, hogy a tavalyelőttet külön írtad, mint a kérdésedben.
2012. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek magas vagyok?


Eddig minden évben én voltam a legmagasabb az osztályomban, tavaly előtt második legmagasabb, tavaly a legmagasabb lettem a MAGAS diákok versenyén. Töriórán is én vagyok a legmagasabb, és kémiaórán is. SZERINTETEK magas vagyok? (én nem gondolom így)

Ui. 4-es vagyok általános iskolában:)

2012. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
attention whore :D ezt én akartam írni :)
2012. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
20:17-es! Szerintem te magas vagy. Idén én lettem az osztályban a legALacsONYabb, ez is tök jó, ki kellene próbálod!
2012. máj. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tavaly előtt második, tavaly első lrttrm a helyesírási versenyen"


Csak analfabéta indult rajta?!

2012. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Persze. A azokkal szembe akikkel indultál a versenyen, okos vagy. Meg okosan irányítanak téged. Meg a rendezvény szervezők is okosan pénzt csinálnak ebből. Ők is okosak, hogy nem hagytak ki egy ilyen lehetőséget. Hülyék lennének kihagyni.
2012. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!