Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Foci statisztika és valószínűs...

Foci statisztika és valószínűség számításhoz tudnátok e ötletet adó ingyen elérhető irodalmat ajánlani?

Figyelt kérdés
- pontosabban arra lennék kíváncsi , hogy hogyan vegyek számításba nagyjából, minden apróságot, pl. játékosok pontszámát, az utolsó néhány meccsüket , mikor voltak utoljára lesérülve stb.
2012. nov. 11. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
totózni akarsz, esetleg tippmixet? vagy tanulmányokkal kapcsolatos? Ha előző, akkor hétfőn és csütörtökön a totózóban kérj - ingyen - zöld újságot, abban egy sereg dolog (táblázat, előrejelzés stb.) található a mérkőzésekre ill. csapatokra vonatkozóan. Aztán a pénteki Nemzeti sport (ez nem ingyenes, 165 forint jelenleg) sportfogadás rovata is segít. Továbbá a tippmix az interneten, szinte minden mérkőzés (nemcsak foci) oddsa megtalálható.
2012. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy mind kettő, valamilyen sport fogadásra gondoltam + Advanced Mathematics ből kellene egy dolgozatot közzéteszitek, és gondoltam összekötöm a kellemest a hasznossal. Tudom vannak statisztikák készen a fogadó irodákban, de én több mindenre ki szeretnek termi a saját statisztikámban, és természetesen két legyet akarok ütni egy csapásra.
2012. nov. 11. 17:08
 3/3 A kérdező kommentje:
közzéteszitek - készítsek
2012. nov. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!