Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Segítene nekem vki egy honlap...

Segítene nekem vki egy honlap készítésében?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy termékről kell csinálnom egy teljesen egyszerű kis honlapot, csak igazából nem nagyon értek hozzá. Esetleg valakinek nincs valami anyaga, amin megvannak a menuk és nekem már csak a képekkel meg videókkal kéne dolgoznom? A termék amit választottam a Sony Xperia tablet S, szóval nem egy para dolog.
2012. dec. 2. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem értesz hozzá, akkor szerintem jobban jársz, ha megcsinálod Wordben vagy Openoffice-ban, Libreoffice-ban, ha ezeket tudod kezelni. De ha nem muszáj honlapot csinálni, akkor megcsinálhatod Powerpoint bemutatóban is.
2012. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lenne a lényege, hogy honlap legyen sajnos. :/
2012. dec. 2. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod Wordben vagy Openoffice-ban, Libreoffice-ban, azokban is lehet weblapot csinálni. Megcsinálod a dokumentumot és weblapként mented el, html-ben.
2012. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak oldalak, ahol már csak a tartalmat, kell feltöltened, a "szkinek" választhatók.


Ha minimális reklámbannert szeretnél, akkor a sites.google.com-ot javaslom.

2012. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:

Az az igazság, hogy mint minden dolog elkészítéséhez kell némi szaktudás.


Több megoldás van:


1. Megtanulod a HTML-t és a CSS-t – röpke egy év alatt – és elkészíted a honlapot.


2. Megcsinálsz valamit Wordben és kiexportálod HTML-ként. Ez általában úgy is szokott kinézni…


3. Ha van tárhelyed, akkor letöltesz egy tartalomkezelő rendszert – pl. Wordpress, Joomla, Drupal –, meg valami tetszetős skin-t hozzá, de azért itt már kell némi szaktudás, legalább a szerver, a http működését ismerni kell nagyvonalakban.


4. Választasz egy olyan szolgáltatót, ahol már csak a tartalmat kell felvinni. Pl. ucoz.hu , mlap.hu , de akár ide lehet szegről-végről sorolni a Facebook oldalakat is.


5. Keresel valami olyan szoftvert, amivel létre lehet hozni egyszerűen honlapokat. A legtöbb honlapszerkesztő progi nincs felvértezve magas szintű tudással, tehát a legtöbb programot nem tudnád igazán jól használni. Egy Windows progit ismerek, ami még úgy nulla szaktudással is kezelhető valamennyire: Artisteer. ( [link] ) Ez is joomla, drupal oldalakra lett kihegyezve, de ma már lehet benne csinálni statikus weboldalt is.


6. Átutalsz egy kisebb összeget egy szakembernek, aki elkészíti az oldalt neked.

2012. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!