Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ossze vissza irkalja a szamoka...

Ossze vissza irkalja a szamokat? Erthetetlen es hihetetlen ez a rajz. Most akkor melik sarok melik a benzol gyurun? Hogy raktak ossze ezt?

Figyelt kérdés

erdekes a 3fluor meg clor is van ottan nagy nitrociot gyakoroltak a gyurure?vagy aminozaciot?de hogy a 3sarkot?meg az 1ket megraktak rendesen oxigenvel...meg a masikra nitrogere még fluor meg chlorine.

Koszonom szepen a segitseget!



2013. jan. 5. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. jan. 5. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
én őszintén nem tudom mi a problémád, vagy hogy miről írsz, láttam "é"-t is, úgyhogy próbáld meg még egyszer rendesen leírni a kérdést!
2013. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
zold mancs ment neked szoval Aminozaltak a benzol gyurut a 3 sarkat?es utana oxidaltak a nitrogent az egyiket...peldaul es utan meg a chlor fluor az hogy van ott egyutt?a 3dik nitrogenen tudod az a 3fluor egyutt az meg mar lattam valahol lehet hogy az lenne a pyridine?
2013. jan. 5. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugye te azt akarod rekonstruálni, hogy készítették el ezt a molekulát a benzolgyűrűből?

Az első lépések tényleg ezek lehettek.

A töréspontokban szénatomok vannak.

2013. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszi menni a zold mancs neked!

hat az lenne a legfontosabb szerintem,

[link]

ezt is el elnezegetem ismeros nekem ott az a Sulfur aztan rajta a nitrogen aztan mindha iso-propylalcolol lenne csak az OH lecsereltek NH ra aztan meg mindha

CH3CH2CH2OH nyomtak vona raja

ez erthetetlen nekem nagyon szep maskulombe

2013. jan. 5. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Had kérdezzem meg, hogy hova valósi vagy, és hanyadikos vagy, mert ez még nekem is magas, igaz, én csak biológus hallgató vagyok.
2013. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

néked is ment a zold mancs

miert magas neked?ha mas osmered az anyagokat konneb osszorakni nem?

vagy hat tudni kell a modszert...nyomas vagy vakum meg ossze vissza gozoket nyomni bele brutalis amugy

[link]

ezt nezhetned meg hogy ez mi a Potassium kationra vonatkozik de az elektronjaira a referencia vagy mi?

2013. jan. 7. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!