Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Edward Leedskin megcsinálta a...

Csatrad kérdése:

Edward Leedskin megcsinálta a Korál Kastélyt és írt feketén fehéren egy bizonyítási kísérleteket, miért nem tanítják?

Figyelt kérdés
Edward Leedskin megcsinálta a Korál Kastélyt és írt feketén fehéren egy bizonyítási kísérleteket, hogy az elektromosság ahogy tanítják baromság és igazából mágnesesség amit egy csomó jó dologra lehet használni.50 ÉVE! Akkor miért nem tanították ezt nekem fősulin és miért etettek a baromsággal?

2013. febr. 6. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Azért mert iskolákban (többnyire) tudományosan bizonyítható, valódi dolgokat tanítanak (kivétel a történelem).

Mesékért fáradj át az ezotéria topikba.

2013. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, tehát az a sok tonnás kert igazából nincs is ott. És a könyv amiben tudományosan bizonyította ezt az állítást, nem egy tudományos bizonyíték. Hallod huzzál már az ezoterikába fizikailag ha lehet, mielőtt olyasmire írsz amiről fogalmad sincs.
2013. febr. 7. 08:34
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez olyan tipikus. Valószínűleg senki nem látta, hogyan csinálta, mindenesetre csörlők és csigák segítségével is simán megtehette, de egyből természetfeletti energiákkal emelgette a köveket.
2013. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod a "húzzál már.." nem része a tudományos viták szótárának. Ezért nem állnak szóba veled, akik igyekeznek eszerint viselkedni.
2013. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"az elektromosság ahogy tanítják baromság"


Érdekes, pedig azok a mérnökök is a minimum 100 éve fejlődő elektotechnikát tanulták, akik a számítógépet és monitort tervezték, amit éppen bámulsz.


+

[link]

2013. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Edward Leedskin megcsinálta a Korál Kastélyt és írt feketén fehéren egy bizonyítási kísérleteket, hogy az elektromosság ahogy tanítják baromság és igazából mágnesesség amit egy csomó jó dologra lehet használni.50 ÉVE!"


Hát gratulálok... Úgy harmadszori olvasásra se nagyon értem, mit is akarsz kérdezni...


"...és írt feketén fehéren egy bizonyítási kísérleteket..."


Atya ég! Mondd ember, te egyáltalán visszaolvasod, amit ide összehánysz mondatként? Komolyan főiskolára jársz/jártál és alapvetően képtelen vagy megfogalmazni egy épkézláb mondatot? Bízom benne, hogy ez csak valami rossz vicc.

2013. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"írt feketén fehéren egy bizonyítási kísérleteket"


Szerintem nem írt ő semmit, csak kesergett a szerelme miatt, és rakta a követ, mint a gép.

Részlet a fenti linkről:


"Állítása szerint, bár tanulatlan ember volt, kőműves családból származott, így nagyon is jól ismerte a tömeg és az emelőerő fizikai törvényeit. Egyszerű eszközei, az állványok, csigák és csörlők helyes használatát mindenesetre alátámasztja a végeredmény. És az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy a korallkő porózus anyag, vagyis ránézésre jóval nehezebbnek tűnik feltételezett súlyánál."

2013. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat a fogalmazásért már jó ideje angliában élek és nem megy annyira a magyar. Általánosban sem ment úgyhogy jah.

Az idegbeteg szerű reakcióm, azt takarja, hogy fel voltam/vagyok háborodva, hogy ez itt nem tárgyalt téma, pedig biztos vagyok benne, hogy 50 éve legalább ennek a titka gyakori kérdés.


Amúgy én elolvastam a könyvet amit írt, s bár nem végeztem el a kisérleteket, azalatt a rövid idő alatt amit olvastam belőle 10x többet tanultam a mágnesességről és "elektromosságról", mint eddigi összes természettudományi tanulmányimból, pedig általánostól főiskolán is 4-esnél nem kaptam rosszabb jegyet és kemény tanáraim voltak.

2013. febr. 8. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye troll.
2013. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!