Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ez meg, hogy lehetséges? (videó)

Ez meg, hogy lehetséges? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=epxAW..


Bocsánat ha rossz kategóriához írtam! Légyszí nézd végig! Én nem értem ezt :S


2013. márc. 25. 08:05
1 2
 1/12 2xSü ***** válasza:
Elsőre az a furcsa, hogy a videóban két helyen is van vágás, 0:36-nál és 2:20-nál. Ha megnézed, akkor a vágás után az asztalra kirakott rácsban vannak hibák, erősen téglalap alakú valamik, vonaltörések. (Pl. 0:55-nél nézd a középső részt. 0:28-nál nincs ilyen.)
2013. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Érdekes! :-)

Nem is értem, miért gyártunk bármit is. Pedig csak így rácsba kéne tenni a termékeinket, kicsit tologatni őket... És máris szaporodnának!

Valaki meg tudná csinálni ugyanezt mondjuk grillcsirkékkel? :-)

2013. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Istenkirálycsászár vagy! Pont én is ezt akartam kérdezni, de megelőztél:) A napiszaron találtad te is?

Tényleg arra lennék kíváncsi, hogy egyszerű bűvésztrükk vagy van valamilyen matematikai magyarázata is? Szerintem inkább az első, több vágás is van a kisfilmen.

2013. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 2xSü ***** válasza:
#3: Write only üzemmódban vagy?
2013. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:)
2013. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Silber ***** válasza:
Egyébként garantálja bármi is, hogy a ferde vágásoknál a részek tökéletesen simulnak egymáshoz? Mert ha nem egyezik meg az emelkedés mértéke, akkor lehetségesek a kimaradó részek (ezek lesznek kivéve 1-1 "kocka" erejéig).
2013. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehetséges, hogy nem sima felületen van a cucc és így valójában nem is érinti őket össze, bár nem tudom, hogy ez segítene e bármiben is.
2013. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 2xSü ***** válasza:
Mindenki write only üzemmódban van? Van vágás a videóban, és nagyon szembetűnő a különbség a vágás előtti és vágás utáni rács között.
2013. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a területekkel van egy kis trükközés. sosem pont szabályos a tilitoli, hanem kis százalékkal csökken a területe az új pozícióban elhelyezett kockáknak.
2013. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy kisebb dobozt vesz elő?
2013. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!