Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Kene 1 web oldalt ahol konyen...

A Kis Csako kérdése:

Kene 1 web oldalt ahol konyen elmagyaraza az ojan dolgokat mint biologia fizika es kemiat?

Figyelt kérdés
ne wikipediat kulgyetek hanem valami 10-20 eveseknek valot szoval hogy konyel elmagyarazaz van ijen?

2013. máj. 2. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlanám a www.iskolapad.hu oldalt vagy a www.figyeljazorakon.hu-t , mindkettő nagyon hasznos tud lenni...

Nem akarok kötekedni, de ez mi: kulgyetek, ojan ijen ....

Alapvető ismeretek nélkül egy oldalon se találsz semmi hasznosat, értem én, hogy közeleg az év vége és bukásra állsz, de ez nem fog kihúzni a bélsárból.

2013. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem alok bukasra csak angolul kell belole erecsegiznem es magyarul is meg akarom erteni amugy bocs hogy belsarosan irok de nem othon lakok 8 eve szoval sory amugy meg kosz a segitseget es nem fogok meg bukni mert nem hagyom magam
2013. máj. 2. 20:17
 3/5 A kérdező kommentje:
a figyelj az oran-t nem talaltam 1 ik gepen sem se mozila se semmi a masik pedig 1 iskolanak a kulon lapja es nincs ra felhasznalom de azert koszi
2013. máj. 2. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, alsóban nem hiszem, hogy meghúznának...
2013. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem alsos vagyok 10 edikes vagyok angliaban most erecsegizek amugy nem azert mert meg fogok bukni hanem azert mert attol fosok hogy ha kesobb magyarorszagon megyek egyetemre sz@rt sem fogok tudni magyarul a temabol
2013. máj. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!