Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Fogkrémmel és egy puha ronggya...

Fogkrémmel és egy puha ronggyal lehet polírozni egy óra plexijét?

Figyelt kérdés
A benne lévő TiO2 képes lehet eltüntetni apróbb karcokat? Előre is köszi a választ!
2013. máj. 10. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban plexi , akkor nem jó megoldás a fogkrém . Ha valamilyen üveg , akkor igen . A plexi karcmentesítése házilag nem oldható meg , de pl. szilikon spray-vel csökkenthető .
2013. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Üveggel az a baj, csak nagyon kis karc javítható. Egy tized milliméteres ároknál már csak csere jöhet szóba. Zafírüvegnél még nehezebb a polírozás, mert nagyon kemény.
jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Zafírüvegnél: A legenyhébb políreszközünk egy súroló szivacs hanbja. Nagyon bejött. Porcelánnal meghúztam az egyik zafiros órámat( meoztam mit bír: nyilván az olcsó órán nem a drágán), azért lett egy kis karcolódás. Fogkrém nem hozta

helyre, de a súroló szivacs igen. Alig lett karc a végén. Tehát a zafír üveget csak ajánlani tudom.

jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!