Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A Relativitás elmélet egy...

A Relativitás elmélet egy kamu? Többi lent.

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 21. 18:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%
Nem kamu, sőt már vannak mérési bizonyítások is, de ugyanakkor nem jelenthető ki 100%-osan, hogy igaz, mivel még csomó olyan dolog van amire nem adtunk választ (például mi okozza a gravitációt)
2013. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

igen, másodpercenként több milliárd kísérlet igazolja a relativitáselmélet helyességét, szóval nem igazán lehet kétségbe vonni.


@1 Megmondja mi okozza a gravitációt, minden gond nélkül.

2013. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
A relativitás elméletet a gyakorlatban is használják, nélküle nem működnének a GPS rendszerek, szóval le lehetne már akadni erről a témáról. Hihetetlen, hogy egy ilyen, középiskolában tanított fizikai tételt folyamatos jelleggel hetente akarnak 6 elemit végzett emberek cáfolni gyk-n.
2013. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
nem vagyok tanulatlan csak összevetve azzal amit belinkeltem az ott olvasottakkal màr egèszen mese szerünek hat.
2013. máj. 21. 18:37
 5/36 A kérdező kommentje:
sosem tudtàk velem mèrtetni a tèridõ lènyegèt de azt hiszem hogy nem is kell mert nincs ilyen.
2013. máj. 21. 18:42
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne olvass kamu oldalakat.
2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

a cikked egy baromság, de ezt már akkor láttam, amikor az elején előjött ezzel az e=mc^2 -es csodával.

a relativitáselmélet nem mese, hanem egy nagyon egész elmélet, amit mint mondtam, másodpercenként több milliárd kísérlet igazol.

2013. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

de van olyan hogy téridő, de nem is fogod megérteni, amíg nincsenek alapvető fizika, matematikai ismereteid.

Másfelől meg tök mindegy nekünk hogy te tudod-e vagy nem, attól még van.

2013. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"sosem tudtàk velem mèrtetni a tèridõ lènyegèt"


Hát talán ÉPPEN ITT lehet a probléma. Előbb meg kellene érteni, és utána nyilatkozni arról, hogy kamu vagy nem.


Tudástól el nem homályosított éleslátással te magad eldöntötted, hogy nem érted, tehát hülyeség... Bravó!


Pedro

2013. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
nem, nem egèszen, csak sok mindent olvastam ròla, a fent belinkelt oldalt is elolvastam ès èsszerübb dolgok vannak oda irva amik elèggè elbizonytalanítòak a relativitàst illetõen. Persze azt is tudom egy egyszerû èrettsègizett mezei emberke ezt nehezen èrtheti meg.
2013. máj. 21. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!