Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ennek a megmagyarázhatatlan...

Ennek a megmagyarázhatatlan jelenségnek mi a neve?

Figyelt kérdés
Van egy jelenség, és a neve érdekelne. A tartalma az, hogy ha veszünk egy sürü folyadékot, majd egy adott magasságból öntjük egy sima felületre, amire ugy érkezik hogy a "szál" nem szakad meg, akkor az egy idő után az egyik irányba kilövel és csak az szakítja meg a jelenséget, ha valami hozzáér. Ugy emlékeztem hogy Kayne-Jelenség volt az, de sajnos nem az, mert így nem találtam rá találatot. Valaki tudja miről is beszélek? :)
2013. jún. 8. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Áj dont nó vat ár jú tolking öbaut.
2013. jún. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tenksz fór tö informésön....
2013. jún. 9. 08:07
 3/5 A kérdező kommentje:

Kaye-Effect köszönöm a szupersok választ ;) Még szerencse hogy ennyi válasz érkezett amiben megtaláltam amit kerestem :) Remélem máskor is írtok xD Első válaszolónak:

http://www.youtube.com/watch?v=GX4_3cV_3Mw

2013. jún. 17. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Esküszöm nem hallottam még erről...

De figyu... nem kell mindjárt a plafonon lenni, hogy senki nem válaszolt.

2013. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D talán félreértesz :P 1. nem gond hogy nem hallottál én is csak 1 hónapja találkoztam a jelenséggel, és hát kinek érdekes, kinek nem. 2. én nem vagyok a plafonon, és nem ez az egyetlen kérdésem amire nem érkezett hasznos vagy egyáltalán bármilyen válasz is, szóval semmi gond nincs, én csak unalmamból írtam ;)
2013. jún. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!