Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Műszaki rajzban kaphatok egy...

Műszaki rajzban kaphatok egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

[link]


A fenti képen agyon van méretezve, de nekem a műszaki rajz szabályainak megfelelően kéne. Ebben kéne kis segítség...sőt azt se bánnám ha valaki helyesen beméretezné. Egy mérnöknek szerintem nem nagy feladat.


2013. jún. 22. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt hogy kell letölteni? mert nekem se kép se hang...
2013. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Rákattansz a linkre. Nagyban írja, hogy ingyenes letöltés. Megnyomod és vársz 5 másodpercet és töltheted is.
2013. jún. 22. 22:30
 3/18 anonim ***** válasza:
Gondolom csak annak működik, aki regisztrált az oldalra és be van jelentkezve
2013. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

csak egy kép?

Akkor alakítsd át másra és mehet a kepfeltoltes.hu-ra sajnos én sem tudom letölteni, regi kell hozzá.

Ha más nem, csinálj róla egy print screen-t és azt töltsd fel.

2013. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Regisztrálni? Érdekes...én sem vagyok regizve s mégis megy. Bármikor le tudom tölteni.
2013. jún. 23. 12:46
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]


Na itt van a kép. Így már remélem több segítséget kapok. Az első nem tudom miért nem akar működni.

2013. jún. 23. 14:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Én különösebb hibát nem látok rajta, pedig elvileg mérnök lennék. Szerintem jó ez így. Persze lehet hogy egy gépészmérnök máshogy kótázná, de most komolyan, az a legnagyobb bajunk, hogy valami hogyan van méretezve?
2013. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos igen...ez egyesek legnagyobb baja és el is várják.
2013. jún. 23. 15:20
 9/18 anonim ***** válasza:
ahol olyan méretek vannak h 110-30-110 ott a 3 méretből csak 2-t szabad berajzolni mert a 3. kiadódik vagy az a 3 méret marad és a 250 nem kell és mivel mind3 oldal egyforma így az összes méretet elég az egyik oldalon odaírkálni :) remélem érthető
2013. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
[link] én így méretezném be (plusz ha nem lenne ez az eredeti akkor én nem a saroktól hanem a oldaltól mérném a középső furat középpontját
2013. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!