Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha egy bögre forró kávé...

Ha egy bögre forró kávé mágneses térben van, és emellett erős 2,4 Ghz rádiósugárzás éri, akkor a kávé galvanizálódik, vagy mi történik vele?

Figyelt kérdés
Ízre kicsit olyan lett mintha akkumulátorsavat innék.

2013. júl. 1. 12:52
 1/3 Silber ***** válasza:

Gondolom valami jó kis színes bögre (vörös, vagy hasonló). Inkább a mázból kioldódott anyagokat érzed a forró ital hatására, nem mást.

Ne igyál színes bögrékből, ha olcsók votlak. Többek közt ólmot tartalmaznak.

2013. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A bögre egy áttetsző sötétkék bögre volt. A kávé green eclipse volt, lúgosítós tejport tartalmazott és rengeteg cukrot. A mágneses tér a hangfal közvetlen közelsége volt, és az erős 2,4 Ghz rádiójel a wi-fi router közelsége miatt következett be.

A kávé forró volt, beleittam és olyan érzésem támadt mint amikor azt a régi lapos zsebtelepet nyaltam meg, aminek egymás mellett voltak a pozitív negatív elektromos pólusai.

2013. júl. 1. 16:35
 3/3 Silber ***** válasza:

Semmi köze az elektromágneses hullámoknak hozzá. A hangfal és a wifi nem erős sugárzók egyébként sem. :)

Én a hibát az a bizonyos "lúgosítós" szó alatt keresném.

2013. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!