Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Külföldre megyek majd dolgozni...

CsAk SziVesen kérdése:

Külföldre megyek majd dolgozni, és nem tudom melyik nyelvet kezdjem el tanúlni? Német, angol? Természetesen Austriába szeretnék vagy Németországba de nekem az Angol szimpatikusabb.

Figyelt kérdés
Ha az Angolt választom,akkor elvielg Németeknél nem tudok kommonikálni megfelelően,vagy az ottaniak nagy százaléka beszélni az Angolt?

2013. júl. 10. 11:58
1 2
 11/18 anonim válasza:
xDD kisültem az egyik válaszon..:D egyébként jogos, mit fogsz kint csinálni..?
2013. júl. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Húzz el innen kutyám!!!!!! :)))
2013. júl. 11. 22:50
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Áhá, megvan miért kutyázik ennyit! Sintér lesz!
2013. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nem a helyesírás a nagyobb gond, úgy tűnik, pedig az se piskóta. Ilyen stílussal, ennyi idősen, semmit nem fogsz elérni kinn, maradj szépen otthon. Már maga a kérdés is annyira buta, mintha naiv 12 éves lennél.
2013. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az hagyján, engem kb 3 hétig zaklatott olyan levelekkel, mintha egy ovis írná őket, úgyhogy végül muszáj volt letiltani :D
2013. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
te meg 3 hétig bunkoztál fa.szkalap.
2013. aug. 20. 17:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Te kis sértődős dedós, még most is irkálnál, ha nem tiltottalak volna le a fenébe :D
2013. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a kérdezőnek még kutyája sem lennék szívesen. :)


Nem értem az ilyen kérdéseket. Majd mi megmondjuk, hogy te melyiket tanuld?

Ha én azt mondom, hogy az angolt tanuld, akkor nekiállsz angolt tanulni?


Én, ha német területre mennék dolgozni, ráerősítenék a németre, legalábbis egy minimális tudást összeszednék.

Lehet kapni a könyvesboltban Erdélyi Margit Német társalgási kéziszótár c. könyvét.

Ez egy nagyon jó kis könyvecske, a legfontosabb élethelyzeteket írja le magyarul, és németül is.

ugyanakkor a kiejtést is megtalálod benne.


[link]


Ha nem tudod a nyelvüket, akkor még egy önéletrajzot sem fogsz tudni kitölteni.


Itt elég sok hasznos információt találsz.


[link]

2013. aug. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!