Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Nekem egy ojan kédésem lenne...

Szanyi f miklós kérdése:

Nekem egy ojan kédésem lenne hogy tudok egy sima távirányitós autót rádióvezérlésü irányitásuvá átcsinálni?

Figyelt kérdés
ha lehet vidi is jó lenne de az is ha mindent külön külön leirnátok mi kell hozzá és az összerakása. előre is köszönöm.
2013. júl. 16. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos ezt akartad kiírni? Nekem a távirányításos meg rádiós irányítás ugyanazt jelenti.
2013. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ugy akarom hogy egy kis villanymotort meglehet ugy csinálni? hogy egy kisautót csinálok belőle és azt irányitani is t

udjam. rádióvezérléssel a legegyszerübben.

2013. júl. 16. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg, mit gondolsz, a kínaiak varázsolnak? :) Ha beszerzed az ehhez kellő alkatrészeket és összerakod magadnak, akkor tudsz Te is fabrikálni egy távirányítós villanyautót. Ahhoz viszont elég bonyolult és hosszadalmas megépíteni, hogy csak úgy hipp-hopp megírjuk neked a folyamat menetét. Túrd a netet, keress ilyen témában fórumokat, tuti találsz majd leírást a kérdéseddel kapcsolatban.
2013. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az írásodból ítélve 7 éves vagy.

Akkor pedig ez neked még korai - inkább vegyél egyet. Vannak egyszerűbb példányok.


Én csináltam már ilyet, és az egész úgy kezdődött, hogy az alváz és a karosszéria kivételével kidobtam mindent a kocsiból. A motor és a kerekek sem maradtak, mert gyengék egy jobb kocsihoz. Újra kell építeni az egész autót, majdnem nulláról.

2013. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt van néhány rádióvevő:
2013. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!