Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi értelme a fűtésnek? Télen...

Mi értelme a fűtésnek? Télen miért nem ülünk kabátban a házban és kész?

Figyelt kérdés
Egy csomó pénz és nyersanyag megy el a mérsékelt égöv országaiban a fűtésre, holott teljesen felesleges. Azt is lehetne csinálni, hogy senki se fűt, hanem mindenki meleg ruhákban lenne amikor hideg van.

2013. szept. 16. 03:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy semmi, hogy hajnali 4 óra magasságában ilyen kérdések foglalkoztatnak! :)
2013. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, hogy mennyi elkényelmesedett városi barom van a válaszolók között.

Az ilyeneket de megfingattam volna a Donkanyarba :)

2013. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
#22: Térj vissza a jelenbe! Vagy már nem megy?
2013. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
77%

Üljél akkor meleg ruhában. Szived joga.

Elárulom azt hogy geohőt használva a föld magmájának melegéből ingyen örökre lehetne fűteni. De mi vesszük a gázt a fát és elégetjük amivel még egy csomó smogot is csinálunk.

Amúgy ha belegondolsz abba hogy átfázol egész nap télen ha kint vagy rájössz hogy kell a meleg szoba. Meg belefagyna a csapba a víz. XD

2013. szept. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Én rájöttem te skót vagy. Mért nem vered le a vakolatot a falról hogy nagyobb legyen az udvar??

Ne Fűtsél! Ugyis azt szereted ha hideg a szoba!

Ha olyan kemény vagy miért nem zárod el a fűtést csak egy hétre mondjuk Decemberbe?

2013. szept. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát hajrá, tedd meg. Ücsörögjél kabátban, ha neked úgy tetszik. Se törvény, se ember nem kötelez a fűtésre :)
2013. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy tél, amikor többnyire 10-15 fok volt. Karácsonykor volt 15 fok, meg újévkor. Vizsgaidőszakban az ágyban ülve tanultam, volt rajtam póló és pulóver, betakaróztam, de nem volt melegem. Szerencsére volt meleg víz, így gyakran fel tudtam melegíteni a kezem a csap alatt, amikor egy időre mégis fel kellett kelni.
2013. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
76%
Hagyhatod szabadon a kezed, akkor le fog fagyni, ha nem tudod megmelengetni. Vagy vehetsz fel vastag kesztyűt, de akkor nem fogod tudni szabadon használni.
2013. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!