Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy 2200mAh teljesítményű,5V-o...

Egy 2200mAh teljesítményű,5V-os ki- és bemeneti feszültségű külső akkumulátor töltő meddig bírja tölteni a telefonomat (Gigabyte GSmart 1345)?

Figyelt kérdés

Vmi egyszerű számítás nincs erre esetleg, h ne itt kelljen kérdezgetnem erről? Mert az áramrész fizika órán nekem eléggé kimaradt sajna, pedig elég hasznos tud lenni sztem.

Előre is köszi a segítséget.



2014. jan. 30. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "meddig"?


Ez függ az akkumulátor életkorától, merültségi fokától, hőmérséklettől, stb.!

2014. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:
Aztán telefon akkuja mekkora?
2014. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalmazd újra a kérdésedet.Egy töltő teljesítményét mA-ben adják meg,az aksié lehet mAh.5 Voltos ki és bemeneti feszültsége pedig nem lehet mert akkor az nem töltő lenne hanem csak egy dugasz átalakító ami lényegében semmit nem csinál.
2014. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

"5V-os ki- és bemeneti feszültségű"

Ezzel is van baj. :D

2014. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pedig ezt írják róla a linken:


[link]

2014. jan. 31. 18:43
 6/9 A kérdező kommentje:

Telefon pedig ez a shit: (ilyet ne vegyen senki, több dolog miatt sem)


[link]

2014. jan. 31. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Anyám borogass! [link]


Ez külső akkumulátor! Nem töltő!

Az, hogy a lemerült telefonodba dugva -esetleg- rásegít a belső akksira, az nem jelenti azt, hogy töltö lenne!

Már csak azért sem, mert valamivel ezt is fel kell tölteni!

2014. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Basszus, ez gáz, de a funkciója végülis az. :D
2014. jan. 31. 22:48
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Nos, ha jó ez a külső akku és ha tele van, akkor a totál lemerült telódat kb. 50%-ig fel tudja rántani.

Az a baj, hogy ez max annyi segítség, mink kocsi csomagtartójában hordani plusz 10 lityi benzint kannában.

Ha az a külső akku lenne olyan 5000 mAh, akkor már jobb a helyzet.

Nézz körül, én már láttam napelemmel kombinált ilyen töltő-akku hibridet is. Az csak többet ér.

HA jó. HA van rá könnyen érvényesíthető garanciád.

Különben jó eséllyel csak kidobott pénz.

Olcsó megoldás: vegyél egy OTG kábelt és ha lemerülsz, kuncsorogjál haveroknál, hadd dugd rá a telódat az övékére. :)

2014. febr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!