Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Közvélemény kutatás, tudod ki...

Közvélemény kutatás, tudod ki volt Galois? Igen/nem

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem közvélemény kutatás. Na és, ha igent mondok, abból mi következik. Vagy igazat mondtam, vagy nem. De ezt sincs mód megtippelni.


Egyébként, aki matematikus, vagy magasabb szinten tanult matematikát, tudja. Aki veszi a fáradságot, és rákeres, úgy 5 sec múlva tudja. A többi meg nem tudja.

A közvélemény kutatásnak célja van. Itt legfeljebb azt tudod meg, hány százalék vallja be, hogy nem tudja. De még ez se biztos.

2014. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi értelme van névtelenül hazudni egy olyan témában, amit meg névvel sem égő nem ismerni?
2014. febr. 3. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyébként közvéleménykutatást itt kár végezni.

2014. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom.
2014. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
Ő találta fel a Galois Blondes cigarettát? (oké, gauloises, magyar szemmel ugyanaz)
2014. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem tudom
2014. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, igaz nem matekos területen tanulok.
2014. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!