Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mely környező országban...

Mely környező országban érdemes kimenni hobbikémikusként kísérletezni? Hol vannak a leglazább vegyszertörvények átlagemberek számára?

Figyelt kérdés

Szeretnék hobbiszinten kémiával foglalkozni, de siralmas, hogy Magyarországon milyen sok vegyszer birtoklása illegális átlagemberek számára. Arra gondoltam venni kéne valami szar telket viskóval egy szomszédos országban ahol kísérletezhetek az országban vásárolt kemikáliákkal.


Mely környező országot ajánljátok? Én Romániára gondoltam, gondolom lazábbak a törvények és valami határmenti telek biztos olcsó, Ukrajna lehet, hogy jobb, de mivel nem EU, ki tudja milyen engedélyek kellenek a telekvásárláshoz.



2014. febr. 3. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül vannak azok a törvények.


Szvsz semelyik európai országban sem szeretik, ha valaki simán hozzájut robbanóanyag- és kábítószer-alapanyagokhoz, valamint mérgekhez. Ha annyira érdekel a kémia, el kell menni vegyésznek. :-)

2014. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!