Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Sgitsegetekket szeretnem...

Jnsp2000 kérdése:

Sgitsegetekket szeretnem kerni! Irhatok le mar nekem hogz Mikszath Kalman Nehai Barany cimu olvasmanybol mi tortenik a barannyal?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Elolvasod s megtudod. Talán némi helyesírás is ragad rád.
2014. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj, máris kezdheted az olvasást:

[link]

Max. 10-15 perc, és kiderül, mi történik a báránnyal. :)


Arra meg nagyon kíváncsi lennék, hogy ezeket a kulcsszavakat minek írtad ide...

(kutya, macska, labda, papír kés, zseblámpa, füzet, toll, ceruza, pohár)

Tudod, hogy mit jelent a "kulcsszó"?

2014. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény olvasni sem tud, honnan tudná...
2014. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudna olvasni, akkor írni se... Hm? :)

A pocsék helyesírás más lapra tartozik, nem analfabétizmus. Amúgy meg ha megnézed, inkább melléütésekkel van tele a kérdés, az ékezethiányok pedig biztos azért vannak, mert telóról írt.

Persze ez nem ment fel senkit, ellenőrizni kellene küldés előtt. De ez meg igényesség kérdése.

2014. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Istenem, hát ez egy pár soros novella. Tényleg egyszerűbb ide kérdést írni, mint elolvasni?

Hová jutunk így?

2014. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BringaManó ***** válasza:

BW, a melléütésre is jó magyarázat a telefon, sőt arra még jobb is.


És bárcsak Mikszáth leírta volna anno az „analfabetizmus” szót, akkor biztos rád ragadt volna, hogy rövidül a tő belseji magánhangzó... ;-)

2014. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom, te tényleg kísértetesdit játszol... :PPP


Ha nem hagyod abba, és lesz egy kis időm, vissza fogom keresni az _összes_ eddigi válaszodat, és javítgatom a helyesírási hibáidat... Mindketten tudjuk, hogy bőven van mit. :P


A telefont nem tudom... Mert hogy valaki nem óhajt többször is megnyomni egy-egy billentyűt az ékezetes betűk miatt, azt még meg is értem. (Én például sms-t sem vagyok hajlandó írni, mert egy rakás egyéb betű miatt is kétszer-háromszor kellene ugyanazt a gombot megnyomni; plusz várni, ha a következő betűhöz is ugyanaz a billentyű kell...)

De szerintem telón mellényúlni ugyanolyan, mint gépen. Csak nézni/látni kellene...

2014. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!