Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit tegyek hogy értsem a kémiát?

Mit tegyek hogy értsem a kémiát?

Figyelt kérdés
Az atomokat vesszük és én az elejétől nem értem :( Az egész füzetet kb. bemagoltam de ha a tanár kérdez nem tudok válaszolni :( Ez miért van? (a tanár elég sokat kiabál és nem is merünk jelentkezni:/ előre is köszönöm a válaszokat! (7.osztály)
2014. ápr. 7. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott az internet, rengeteg hasznos info van.
2014. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
52%
magolással semmire nem mégy. Nézd át az anyagot és tisztázd az alapfogalmakat. Ott lesz a gond valahol
2014. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A természettudományokat felesleges magolni. Át kell látni, meg kell érteni, meg kell világosodni.


Hol vesztetted el a fonalat?

2014. ápr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már az atomok legelején mert akkor beteg viltam de elmagyarázták de ezeket az ionokat meg az ilyesmit egyálltalán nem értem :/
2014. ápr. 8. 06:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kérj meg valakit, hogy magyarázza el, nem nehéz témakör.
2014. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kémiát nem lehet magolni. Én segítek szívesen , de tégy fel konkrét kérdéseket , amire válaszolok. Mert ilyen nincs , hogy az elejétől nem érted , legyenek kérdéseid. Ha már vannak kérdéseid , az már minden tárgy megértésében fél siker. Szánj rá időd , és gyűjtsd össze konkrét kérdéseket.
2014. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm, voltam kémiatnárnál és már betanította nekem :)
2014. ápr. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!